Kız bir sıcak bir soğuk davranıyor

Dietz

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar lise son sınıfım arkadaşım benimle aynı sınıfta olmadığı için onun olduğu sınıfa gidiyorum sürekli.

Geçen ay yine arkadaşımın yanına çıktığımda o sınıftan samimi olduğum 1-2 kız arkadaşım daha var onlarla konuşuyordum sonra o sınıftan bir kız diğer arkadaşlarımın yanına gelerek tanımadığım halde bana selam verdi. Başta çok önemsemedim ama kız ara sıra hala selam vermeye devam ediyordu ve bazen iltifat ediyordu normal arkadaş gibi yakınlaşmıyordu artık bana karşı birşey hissettiğini düşünmeye başladım.

Normalde sınav senemde sevgili yapasım yoktu ama bie kafa değişikliği olsun istedim. Sonra ben de onu gördüğümde selam vermeye başladım bu böyle 1-2 hafta devam etti. Ben kızın ilgisine karşılık verince biraz daha kız yakınlaşır diye tahmin ediyodum ama öyle olmadı kız bi gün sıcak bi gün soğuk yapmaya başladı. Sonra belki ben yanlış anlamışımdır diye sohbeti 2-3 gün kestim kız da hiç selam atmadı sonra tekrar selam vermeye başladı ben de verdim ama artık ona selam verdiğimde pek umursamıyor gibiydi. Beni görüyor kafasını çeviriyor selam verdiğimde yüzüme bakmadan selam veriyordu.

Sonra tenefüste gidip yanına oturdum konuştum biraz onunla ama konuşurken pek yüzüme bakmıyordu ben hala ondan ümidimi kesmedim. Sonra sinavlar basladi sinav cikisi koridorda onu gordum selam verdim sinavin nasil gecti falan ayakustu konustuk biraz. Sonra bunu diger gunlerde de sormaya devam ettim kizin yanimda durusu biraz daha degisti. Benimle konusurken goz temasi kuruyordu ben de onunla konusurken oglen bi isin yoksa disari cikalim dedim. O da bana ders calisacagini soyledi (normalde oglen pek ders calismiyor).

Sonra ben o siniftaki diger samimi oldugum kiz arkadaslarinda sohbet ederken bir tik beni kiskaniyomus gibi hissettim sonra kiz bi anda tekrar soguk yapmaya basladi. Koridorda yanimda gecerken yuzume bile bakmiyordu 2-3 gun konusmadim onunla. Sonra son sinav gunu tekrar konustum konusmamiz iyi gecti sonra araya tatil girdi zaten. Ben bu kizla okul disinda hic konusmadim dun Insta'dan takip istegi attim kiz 2 gündür istegimi bekletiyor takip takipci sayisina baktigimda takipci ayni ama ben istek attiktan sonra 2 kisiyi takip etmeye baslamis yani benim istegi gormus.

Ben bu kizin ne yapmaya calistigini anlamis degilim sizce beni seviyor mu yoksa sevmiyor mu artik kesin bi noktaya ulasamadigim icin cok da uzerine gitmek istemiyorum. Bu kizin dengesiz yapisi cok canimi sıkmaya basladi bu aksam da takip istegini kabul etmezse geri cekmeyi dusunuyorum ve okul acilinca da kiz tekrar benimle konusmaya baslamadigi surece konusmayi dusunmuyorum. Konusursa da direkt fazla uzatmadan hakkimda ne dusundugunu soracağım.

Sizce dogru mu yapiyorum ve bu kiz beni seviyor mu sevmiyor mu? Yorumlarinizi ve dusuncelerinizi bekliyorum. Geri donen herkese tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kıza hiç yüz vermeyin. Bence konuşmaya çalışmayın da. Instagram'dan takip isteği bekletip. Konuşurken yüze bakmıyor dengesiz bir tip. Fazla takmayın son seneniz zaten üniversiteye gideceksiniz. Sınavınıza hedeflerinize odaklanın. Kız seviyorsa yüz vermeyince 1-2 hafta içerisin de nedenini sorar zaten sormuyorsa takmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı