Bir sorun oluştuğundan pın'iniz kullanılamıyor. Pın'inizi tekrar ayarlamak için tıklayın uyarısı

çınar sezgin

Yoctopat
Daha fazla  
Bugün oyunlarda FPS arttırmak için TikTok'tan bu videoyu uyguladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve videodada gözüktüğü gibi ayar sonunda yeniden başlatılıyor ve yeniden başlattıktan sonra bir sorun oluştuğundan pın'iniz kullanılamıyor. Pın'inizi tekrar ayarlamak için tıklayın. Hatasını aldım Monster yetkili servisi aradım ve beni Microsoft'a yönlendirdiler oradan yardım alamadım acaba cevap verebilir misiniz?

Birkaç yıl önce benzer bir şeyi Valorant'ta drop yediğimden dolayı yapmıştım. Hiç pin belirlememiş olmama rağmen bilgisayarı yeniden başlatınca pin şifresi istemişti. Neler yaptığımı pek hatırlamıyorum ama bir tuş kombinasyonuna CMD'yi açma komutunu atamıştım bir şekilde. Sonrasında Windows kurtarma menüsünden CMD'yi açarak şifreyi kırmayı denemiştim. Bir YouTube videosunda gösteriyordu bunların hepsini.

Fakat sonuç ne oldu dersen; şifreyi kıramadım, format.

Eğer windowsa outlook hesabınızı bağladıysanız PIN yerine şifre girebiliyorsanız outlook şifrenizi girmeyi deneyin.

Bugün oyunlarda FPS arttırmak için TikTok'tan bu videoyu uyguladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve videodada gözüktüğü gibi ayar sonunda yeniden başlatılıyor ve yeniden başlattıktan sonra bir sorun oluştuğundan pın'iniz kullanılamıyor. Pın'inizi tekrar ayarlamak için tıklayın. Hatasını aldım Monster yetkili servisi aradım ve beni Microsoft'a yönlendirdiler oradan yardım alamadım acaba cevap verebilir misiniz?
Pinimi ayarla butonuna tıklamayı dene.

Dosya Ekleri

• E4AB7D3F-8B5C-4944-997B-DAC79FF156A3.jpeg
    E4AB7D3F-8B5C-4944-997B-DAC79FF156A3.jpeg
    20,2 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı