Bir subayın anatomisi kitabı nerede bulunur?

furkan.arisoy

Decapat
Daha fazla  
Bir subayın anatomisi adlı kitabı bayadır arıyorum fakat bulamadım. Bu tarz askeri kitabpları okumayı seviyorum önerileriniz var ise beklerim. Bu kitabı nasıl bulabilirim çoğu yerde satılmıyor. Ankara da sorduğum pek çok yerde yok. Kitap bu

1685214831864.png

Hiçbir yerde bulamadım yeni basımı da olmamış.
Bende çok araştırdım 2.el kitap satan yerlere sordum fakat yok. Artık başka kitaplara bakacağım. Sizin de böyle otobiyografi tarzında veya anılarını anlatan önerebileceğiniz bir kitap. Mesela Namık Ekinin kitabını çok beğenmiştim o tarz bildiğiniz bir kitap var mıdır? Tarih ile de ilgili olabilir. Ya da sizin kesin okumalısın dediğiniz bir kitap var mıdır?

Bende çok araştırdım 2.el kitap satan yerlere sordum fakat yok. Artık başka kitaplara bakacağım. Sizin de böyle otobiyografi tarzında veya anılarını anlatan önerebileceğiniz bir kitap. Mesela Namık Ekinin kitabını çok beğenmiştim o tarz bildiğiniz bir kitap var mıdır? Tarih ile de ilgili olabilir. Ya da sizin kesin okumalısın dediğiniz bir kitap var mıdır?
Şevket Süreyya Aydemir'in biyografilerini okumalısın özellikle 'Tek Adam' eserini. Feridun Emecen - Yavuz Sultan Selim biyografisini okuyabilirsin bir de Halil İnalcık'ın Fatih ile ilgili biyografisi var ama akademik yazıma sahip okumakta zorlanabilir sıkılabilirsin.

Şevket Süreyya Aydemir'in biyografilerini okumalısın özellikle 'Tek Adam' eserini. Feridun Emecen - Yavuz Sultan Selim biyografisini okuyabilirsin bir de Halil İnalcık'ın Fatih ile ilgili biyografisi var ama akademik yazıma sahip okumakta zorlanabilir sıkılabilirsin.
Çok teşekkür ederim ederim.

Hocam bulabildin mi? Her yerde arıyorum kitabı.
Malesef. Çok fazla yere sordum sahaflara sordum fakat hiç bir yerde yok. Kimse şurada bulursun tarzı bir şey de demedi malesef bulamadım ve okuyamadım. Aslında Ankara kitap fuarında bulurum diye düşünüyordum ama burdada bulamadım 3 4 yere sordum yok. Sonrasında ümidi kestim bu tarzda başka kitaplar arıyorum şu anlık.

Bu kitabı internette bulamıyorsan başka bir yerde hiç bulamazsın.
Bilmiyorum ama internette karşıma çok fazla çıkıyordu bir ara bu yüzden merak etmiştim kitabı 1 ay falan soruşturdum bulamadım çokta üstüne basmadım. Galiba yayin evi kapanmış basılmıyormuş tam çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı