Bir tanrının var olduğuna inanıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapmayın lütfen ya. Yıl 2021, 2022'ye gireceğiz hâlâ yalanlıyor, gerçekleri görmüyorsunuz. Kur'an Evrimi yalanlamaz hatta destekler. Çok istiyorsan kanıtladı atabilirim. Evrimi bilmem kaç senedir yalanlayamadınız. Evrim sürekli gelişen ve değişen bir yasadır. Aynı yer çekimi teorisi gibi. Teori teriminin anlamını bilmiyorsanız öğrenin. Burada Evrimi kanıtlayan 20 tane kanıt gösteririm.

Evrim Teorisini Kabul Etmek Şirktir, Din Adına Bunu Savunanlar Müşriktir!​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Ben cahilim." yazabilirdin direkt, bu biraz uzun olmuş.

Niye bu saldırgan tutum?

Hocam dünyanın 4,6 milyar yıl yaşlarında olduğu söyleniyor. Bu boş gezen karadelikler de dün olmuş şeyler değil onlar da çok uzun süredir uzayda gezmekteler. Bu düzeni koruyup devam ettiren birisi olmasa 4.6 milyar yıldır neden bir karadelik, gök cismi gelip dünyayı yok etmedi veya yutmadı. Düzeni devam ettiren birisinin olması gerekiyor ki milyar yıllardır mevsimler, gece gündüz oluşuyor.
Bize en yakın kara delik bile ışık yıllarınca uzakta. Ona bakılırsa diğer oluşan güneş sitemlerini de yutmamış, onlar niye yutulmamış? Bu arada nereden baksan her ay, yıl dünyaya gök taşları düşüyor ama uydumuz Ay sayesinde çoğu engelleniyor. Hatta çoğu gök taşı (büyük olanlardan bahsediyorum) dünyayı teğet geçti ve hâlâ daha çarpma ihtimallerinin olduğu varsayılıyor. Yani biz süper önemli bir yıldız sistemi değiliz. Diğer sistemler neyse bizde onlarız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Niye bu saldırgan tutum?
Güzel dalga geçiyorsun bu arada hoşuma gitti. Yani dalga geçiyorsun değil mi?

Niye bu saldırgan tutum?
Ben sana en iyisi kanıtları atayım, bir saniye...
Bir doğa yasasına "şirk" demek "ben araştırmayan bir bireyim" demekle aynıdır. %90 eminim bunların çoğu Evrimi araştırmadı ve sadece maymundan ibaret gören şahıslar.

Şimdiki yeni nesile bakar mısın bunlar hep sanal dünyanın ve anası babası yetişmemiş boş kafalı çocukların kendi hayal dünyasında kurdukları Allah yok ateisim ben la inanmıyorum havam ossun.
Sene 2002 yer Antalya Alanya 17 yaşındayım otelde çalışıyorum bende 4 5 yaş büyük biri dedi ben ateyizim niye dedim dua ediyormuş hemen olmuyormuş :D sen iste zaten zamanla olacak.
Boşluktan ve boş kafadan kurtulun araştırın okuyun öğrenin.
Bir kaza anında kelimei şahadet getirmeyin sonra.

Olmasaydı ölüm olmazdı.
Kötülük de olmazdı, iyilikte olmazdı.
Orta bir şey olurdu.

Şimdiki yeni nesile bakar mısın bunlar hep sanal dünyanın ve anası babası yetişmemiş boş kafalı çocukların kendi hayal dünyasında kurdukları Allah yok ateisim ben la inanmıyorum havam ossun.
Sene 2002 yer Antalya Alanya 17 yaşındayım otelde çalışıyorum bende 4 5 yaş büyük biri dedi ben ateyizim niye dedim dua ediyormuş hemen olmuyormuş :D sen iste zaten zamanla olacak.
Boşluktan ve boş kafadan kurtulun araştırın okuyun öğrenin.
Bir kaza anında kelimei şahadet getirmeyin sonra.

Herkesin duasının kabul olması eşittir herkesin istediği her şeyin olması. Adam adamı vuruyor silahla ölmüyor mesela adam. Çünkü her istediğimiz olmaz.
Bak ben ciddiyim, sana konuşarak, güzelce anlatabilirim seçtiğin yolun yanlışlarını. Buradan anlatamam ama uzun olur, eğer gerçekten araştırıp öğrenmek istersen konuşabiliriz. "BEN DİNİMDEN DÖNMEM" diyorsan kendi seçimin.

Yok ben dinimden dönmem.

Konu resmen saçmalık, evet inanıyorum. Bazıları inanmıyorum demiş, saygı duyuyorum. Asıl soru şu; size ne? Bu tarz konular sürekli farklı görüşlere inananları birbirine düşürmek için açılıyor, farkında değil misiniz? Bu tarz konuların açılması yasaklanmalı bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı