Bir türlü çözülemeyen 0xc000007b hatası

YamanAslan

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese selam. Bu 0xc00007b hatası her oyunda karşıma çıkıyor forumda olan her şeyi yaptım denedim ellede attım DLL dosyalarını bütün visiulleri silip hem 32 Bit hem 64 Bit de attım komut isteminden checkupları da yaptım ekran kartı ve windows sürümü güncel direcx güncel çözemedim bir türlü procces hatalarını dosyaya ekledim yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim.

iki oyunun hatalarınıda yükledim

Son düzenleme:
Oluşturulan raporu MediaFire'a veya Google Drive'a (herkese açık olacak şekilde) yükleyip paylaşınız.

@YamanAslan

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Sorununuz devam edecek olursa sıfırdan yeni bir rapor oluşturmanız gerekiyor. Diğer oyunlarda da aynı hatayı almaya devam edecek olursanız yine rapor oluşturmanız gerek. Sorun her zaman aynı hatadan kaynaklanmayabiliyor.

@YamanAslan

İkinci rapor için aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız.

C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll

Son düzenleme:
Oluşturulan raporu MediaFire'a veya Google Drive'a (herkese açık olacak şekilde) yükleyip paylaşınız.

@YamanAslan

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Sorununuz devam edecek olursa sıfırdan yeni bir rapor oluşturmanız gerekiyor. Diğer oyunlarda da aynı hatayı almaya devam edecek olursanız yine rapor oluşturmanız gerek. Sorun her zaman aynı hatadan kaynaklanmayabiliyor.

@YamanAslan

İkinci rapor için aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız.

C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll

İlki çözüldü.

2. LogFile dosyasını yüklediğim oyun açılmıyor hala aynı hatayı veriyor.

Geri
Yukarı