Bir uygulamayı yüksek öncelikli başlatma nasıl otomatik olarak yapılır?

Lethal Blows

Decapat
Yer
Piltover
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam öncelikle. Biliyorsunuz bir uygulamaya öncelik vermek için " Görev Yöneticisi > ayrıntılar > uygulama > sağ tık > öncelik ayarla > yüksek " seçerek yüksek öncelik verebiliyoruz. Bunu otomatik olarak yapabilmenin bir yolu var mı? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Değiştiriyor hocam ben kullanıyorum

Görev yöneticisindeki ayar ile o ayar aynı değil hocam aynı ayarı kullanıyorum dediğiniz gibi ama görev yöneticisinde o uygulamayı açtığım zaman tekrar yüksek öncelik ayarı normal ayarda oluyor dediğiniz ayar ekran kartı optimizasyonu için yapılan bir ayar.

Değiştiriyor hocam ben kullanıyorum

Farklı şeylerden bahsediyorsunuz. Konu sahibinin istediği şey bu değil.

Verdiğim link'ten Process Lasso Pro programını indir ve kalıcı olarak düzenlemeyi yap.

0:27'de istediğin ayarı kalıcı olarak yapıyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı şeylerden bahsediyorsunuz. Konu sahibinin istediği şey bu değil.

Nasıl farklı şeylerden bahsediyoruz ? Arkadaş uygulama için öncelik verilmesini sormuş. Anlatmış da, ve bunu her seferinde manuel yapmak yerine bahsettiğim program ile sabitleyebiliyorsun. Regedit üzerinden de oluyor ama o konu da bilgim yok.

Nasıl farklı şeylerden bahsediyoruz? Arkadaş uygulama için öncelik verilmesini sormuş. Anlatmış da, ve bunu her seferinde manuel yapmak yerine bahsettiğim program ile sabitleyebiliyorsun. Regedit üzerinden de oluyor ama o konu da bilgim yok.

Size demedim hocam onu. Konunun 2. mesajı için dedim. Sizin farklı konuda yazdığınız mesajı bu konuya alıntıladım ki konu sahibinin işine yarasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı