Windows 11'de otomatik olarak görev çubuğu gizleme nasıl yapılır?

Teknoloji Kitle

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Windows 11'de bir uygulamayı tam ekrana aldığımda görev çubuğunu otomatik olarak gizlemesini, masaüstüne döndüğümde veya uygulamayı küçülttüğümde ise geri göstermesini istiyorum. (MacOS'ta olduğu gibi) Görev çubuğunu otomatik olarak gizle seçeneğini biliyorum ancak masaüstünde de gizliyor. Bunu yapabileceğim bir patch vs. var mıdır?

Merhaba. Windows 11'de bir uygulamayı tam ekrana aldığımda görev çubuğunu otomatik olarak gizlemesini, masaüstüne döndüğümde veya uygulamayı küçülttüğümde ise geri göstermesini istiyorum. (macOS'ta olduğu gibi) görev çubuğunu otomatik olarak gizle seçeneğini biliyorum ancak masaüstünde de gizliyor. Bunu yapabileceğim bir patch vs. var mıdır?

Hocam Windows 11'de bu özellik var bildiğim kadarıyla.
Görev çubuğunda boş bir alanı basılı tutun veya alana sağ tıklayın, görev çubuğu ayarları'nı seçin ve görev çubuğu davranışları altında görev çubuğunu otomatik olarak gizle seçeneğini işaretleyin.

Kaynak:

Görev çubuğunda boş bir alanı basılı tutun veya alana sağ tıklayın, Görev çubuğu ayarları'nı seçin ve Görev çubuğu davranışları altında Görev çubuğunu otomatik olarak gizle seçeneğini işaretleyin.
Hocam yazdığımı okuyabiliyorsunuz değil mi? Konu başlığını Google'a yapıştırıp ilk çıkan sonucu kopyala yapıştır yaptığınıza göre konu içeriğini okumak pek adetiniz değil galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı