Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tepki olarak yapmış olabilir. Hani siz yolun ortasında öpüşüyorsunuz, ben de namaz kılarım o zaman. Sen özgürsen ben özgürüm manasında. Bazen ben de böyle şeyler yapıyorum. Mesela adam yüksek sesle müzik dinliyor. Kısar mısın diye kibarca uyarıyorum, tabii kısmıyor, özgürlük falan diyor. Ben de onun açtığı desibel kadar mehter marşı açıyorum. Sesler birbirine giriyor, rahatsız oluyor, mecbur kapatıyor.
Ne alaka? Yolun ortasında öpüşerek yolu tıkayan mı var? Öpüşmek kötü bir şey değil ayrıca. Ayrıca karşıdaki müziği açıyor diye daha sesli şekilde mehter marşı açmak...? İroniydi diyin lütfen.

Dua ile yağmur yağdığına inanan bir milletten ne bekliyorsun?
Bu dünya nasıl rastgele değilse yağmur da rastgele değildir. Allah istediği yere istediği şekilde indirir. Dediğinle Müslüman olmadığını anladım bile. İslam'ı kötülemeye çalışma.

@zeki1981, Bkz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu artık dini kendi çıkarı için kullanıyor.

"Vay haline o namaz kılanların ki, onlar namazlarının özünden uzaktırlar. Onlar halka gösteriş yaparlar. Hayra da engel olurlar."

"Necasetten Taharet" diye bir şeyin olduğunu biliyor mu acaba? Ah ah, sizler yüzünden Müslümanlık ne kadar yanlış tanılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı