Bir video yüzünden psikolojim bozuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim izlediğimde machete vardı. Dediğinize bende katılıyorum ama.

Beni de o şaşırttı çocuğun al kes der gibi bir hali var. Sanki babasına kurbanlık et uzatıyor. Hiç mi karşı gelmeye çalışmazsın.

Beni de o şaşırttı çocuğun al kes der gibi bir hali var. Sanki babasına kurbanlık et uzatıyor. Hiç mi karşı gelmeye çalışmazsın.
Rol yapmaya çalışmışlar bir de diğer koluyla dur vurma diyor. Ayrıca 2-3 kere vuruyor sıyrılma bile olmuyor ilk başta sonra kanamaya başlıyor. Böyle dandik montaj mı olur hocam.

Scam olduğu belli . Mantık ile aşılabilir.

Ben bu çocukları bıçaklayanlarla büyüdüm Hayatın gerçekleri sonuç olarak, çoğu yerde çoğu zaman oluyor. Ben zevk alıyorum şahsen.

Videoyu nerden bulabilirim? Bu arada Telegram kanallarında çok daha kötü videolar var hayal bile edemezsiniz, tarikatlar mı desem, suikast- cinayet mi desem berbat şeyler var.

Gördüğün videoyu ben de gördüm. Çocuğun vahşice kol ve bacaklarının kesilip öldürüldüğü video.
Bir iki güne unutursun.

Videoyu izledim. Emin ol bundan çok daha kötüleri var, dua et onlara denk gelmemişsin. Büyük ihtimal ilk kez bu tür bir video izledin. Birkaç gün sonra unutursun merak etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…