Bir video yüzünden psikolojim bozuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Discord'daki topluluk sunucularında takıla takıla bağışıklık kazandım. Zamanla geçiyor, merak etme. Kendi gözünle görmediğin sürece psikolojik etki bırakmak bu tarz şeyler.

Bu diğerlerinin yanında hiçbir şey. Bunu da görmüştüm ama unutursun birkaç güne. Merak etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'daki topluluk sunucularında takıla takıla bağışıklık kazandım. Zamanla geçiyor, merak etme. Kendi gözünle görmediğin sürece psikolojik etki bırakmak bu tarz şeyler.
Beynini bunun montaj olduğunu düşündürebilirse geçer.

Videoyu sonuna kadar izledim. Pek gerçekçi gelmedi bana. Çocuk o acıya dayanamayıp bilincini ya kaybederdi ya da kan kaybından ölürdü, hareket edemezdi. Ayrıca kolumuzda bir sürü damar var, kolunu kestiği zaman o kadar az kan akması imkansız gibi bir şey. Videonun da renkleriyle oynanmış zaten belli oluyor. Çok takmayın kafanıza yalan olduğu aşırı belli. Biri senin kolunu bacağını kesecek ve sen dur vurma, yapma mı diyeceksin gayet hareketli bir halde iken bir de.

Beni kan tutar, videoyu izledim elim ayağım uyuştu. 😀

Ama o kadar kafaya takmalık bir durum yok hocam, düşünmemeye çalışın kendinizi başka işlerle oyalayın.

Bu arada doğru videoyumu izledim bilmiyorum, izlediğim videoda
testere tarzı bir alet vardı.

Videoyu sonuna kadar izledim. Pek gerçekçi gelmedi bana. Çocuk o acıya dayanamayıp bilincini ya kaybederdi ya da kan kaybından ölürdü, hareket edemezdi. Ayrıca kolumuzda bir sürü damar var, kolunu kestiği zaman o kadar az kan akması imkansız gibi bir şey. Videonun da renkleriyle oynanmış zaten belli oluyor. Çok takmayın kafanıza yalan olduğu aşırı belli. Biri senin kolunu bacağını kesecek ve sen dur vurma, yapma mı diyeceksin gayet hareketli bir halde iken bir de.

Doğru videoyu izlemişim.

Dediğinize katılıyorum, kolunuz kopsa Max 1-2 dakikaya mefta olursunuz zaten.

Beni kan tutar, videoyu izledim elim ayağım uyuştu. 😀

Ama o kadar kafaya takmalık bir durum yok hocam, düşünmemeye çalışın kendinizi başka işlerle oyalayın.

Bu arada doğru videoyumu izledim bilmiyorum, izlediğim videoda
testere tarzı bir alet vardı.

Doğru videoyu izlemişim.

Dediğinize katılıyorum, kolunuz kopsa Max 1-2 dakikaya mefta olursunuz zaten.
Ne 1-2 dakikası hocam. O an çıkacak kan ile ve gördüğünüz görüntü ile 4-5 saniyede bilincinizi kaybetmiş olursunuz bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı