Bir virüs yapmak isterseniz nasıl olurdu?

Maske takmayan, Maske takanı "Korkak" ilan eden, Korona'yı ciddiye almayan insanların cihazını çökertecek bir virüs yapmak isterdim. Telefonundaki bütün uygulamarını siler, Arkaplanı "Corona'yı dikkate al!!" yapar sonra eğer devam etmezse telefonu kullanılmaz hale getirecek bir virüs. Aynısı bilgisayar içinde geçerli olurdu. :D

Çok iyimser bir virüs oldu. Ama bilgisayarın-telefonun kontrolünü tamamen ele alabildiğim kaliteli bir virüs yapıp bunu telefonuma yükleyip verilerimi kimseyle paylaşmadan telefonumu uzaktan kontrol etmek isterdim. Ya da bilgisayarımı. :D

Rat yapmak isterdim çünkü keylogger yaptığımda sadece belli şeylere ulaşabilir ama rat direk pcyi yönetebiliriz keyloggerlar mail mantığıyla çalıştığı için uzaktan erişim sunmuyor. Keylogger programı yapmıştım sadece bazı bilgiler ve bastığı tuşları alabiliyordum.

Fidye virüsüde olabilir.

Rastgele zamanlarda ekrana film spoilerları çıkaran bir virüs olurdu.
Spoilerware.
Çözümü bende olan bir virüs üretirdim. Sürekli güncellenen ve yapay zekası format atmayı engelleyecek şekilde. Sonra da antivirüs programı yapardım. Parayı kırıp köşeyi dönünce buraya gelirim.

Çözümünü bana söylerdin değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı