Bir windows hizmetine bağlanılamadı Sorunu

mfd1518

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar... Son dört beş aydır yaşadığım bir sorun konusunda sizden yardım bekliyorum. Monster PC t7 v2.6.1 modelini ve windows 10 pro 64bit kullanıyorum ancak PC'yi açtığımda bazen ''Bir windows hizmetine bağlanılamadı.'' mesajı ile karşılaşıyorum ve bu neticede bazı sorunlar yaşanıyor.
1-) Chrome'ye tıkladığımda 10-15 dakika sonra açılıyor.
2-) İnternet explorer çabuk açılıyor ancak sayfalarda donuyor.
3-) Bazen de sağ alt köşede saatin yanındaki simgeler tepki vermiyor. Programlar ise düzgün çalışıyor.
Dediğim gibi bu sorunlar zaman zaman yaşanıyor ancak şunu da belirtmeliyim ki her şey normal iken chrome ile İnternette gezinirken bahsettiğim bu 3 sorun tekrara ortaya çıkıyor. Yanlış hatırlamıyorsam bu sorunlar Windows 10 Sürüm 1511'den sonra yaşanmaya başladı.
NOT: Birçok kez format attım. İnternette çok araştırdım cmd ekranından girilen sfc/scannow, netsh, winsock reset, quit komutlarını denedim, diski tarattım olmadı. Windows ISO dosyasını microsoftun kendi sitesinden indiryorum. İntel ve nvidia sürücülerini kendi sitelerinden, diğer sürücülerinde cihazın kendi sitesinden yüklüyorum. USB boot için rufus yazılımını kullanıyorum. Emsisoft Internet Security yazılımını lisanslı kullanıyorum. Windows etkinleştirme için kms'yi kullanıyorum.
Önemli not: Belki virüsten kaynaklanıyor diye en son sisteme format attım ve hiç bir program kurmadım hatta windowsu da etkinleştirmedim. Sadece sürücüler ve chromeyi kurdum sonuç yine aynı. Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı