Kitap Bir Witcher Romanı - Fırtına Mevsimi 325,00 TL

Lady Hellbender

Kilopat
Pegasus Yayınları, sekizinci Witcher romanı olan “Fırtına Mevsimi” kitabının da Türkçeye çevirildiğini ve 8 Kasım’da satışa çıkacağını açıklanmıştı. Vitrin satışlarının ardından yavaştan internet alışverişi stoklarında yer almaya başlandı.

Baskı uzunluğu 464 sayfa olmasına rağmen günümüze göre fiyatı oldukça uygun olduğunu düşünüyorum ancak kapağı Netflix tarafından uyarlanmış gibi sergilenmesi hoş bir seçim olmadı. Onun dışında romanın son serisini tamamlamak ve tabii bir Witcher evrenine hayran olanlar için epey sevindirecektir.

1699907809823.png

Amazon: Fırtına Mevsimi - Bir Witcher Romanı

Lakin bu roman uzun yıllardır zaten var piyasada yıllardır yeni mi çevriliyor Türkçe'ye ?
Yanlış bilmiyorsam (Telefondan yazdığım için bir taraftan kaynağı bulmaya üşendim...) ilk kez Pegasus yayınları son serisini 2021 yılından itibari çeviriye başlayıp yayınlayacaktı (Gerçi romanın yayın hakları kendilerine ait.) ancak mucbir sebeplerden ötürü bu dönemde bitirebildiler. Ha, son serinin orijinal baskının çıktığı tarihlerde veya o yıllarda veya yakın yıllarda Türkçe halini çıkmaması konusunda tartışılır bir mesele.

Pegasus Yayınları, sekizinci Witcher romanı olan “Fırtına Mevsimi” kitabının da Türkçeye çevirildiğini ve 8 Kasım’da satışa çıkacağını açıklanmıştı. Vitrin satışlarının ardından yavaştan internet alışverişi stoklarında yer almaya başlandı.

Baskı uzunluğu 464 sayfa olmasına rağmen günümüze göre fiyatı oldukça uygun olduğunu düşünüyorum ancak kapağı Netflix tarafından uyarlanmış gibi sergilenmesi hoş bir seçim olmadı. Onun dışında romanın son serisini tamamlamak ve tabii bir Witcher evrenine hayran olanlar için epey sevindirecektir.

İlk çıktığında, Amazon 425'e satıyordu Pegasus Yayınları aracılığıyla. Prime'a dahil olunca 100 lira düşmüş sanırım...

@Lady Hellbender, kredi kartı kullanıyorsanız taksitle alabilirsiniz. Amazon'un kampanyası vardı sanırım. Bu kitabı birazdan ben de sipariş edeceğim, kütüphanemde bulunmasını isterim.

Geri
Yukarı