Bir Word dosyasını bölmek veya sayfa çıkarmak

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Bir Word dosyasında bir sayfayı ayrıca çıkarmak veya dosyayı bölmek istiyorum. Araştırınca bir cevap bulamadım. Saçma ama bunun bir yöntemi yok mu acaba?

JPEG Görüntülerini PDF'ye Dönüştür
Ben bunu kullanıyorum memnunum bunu bir dene bence.
PDF'e dönüştürme veya PDF üzerinde sayfa ekleme, çıkarma, birleştirme gibi konularda sıkıntı yok ki zaten Adobe Acrobat üzerinde kolayca yapılıyor. Fakat PDF'den Word'e geri dönüş yapıldığında bilgilerin bir kısmı ve format bozuluyor. Ben Word dosyasından sadece 1 sayfa çıkarıp bunu yine Word üzerinde rahatça değişiklik yapabileceğim ve bu şekilde kullanabileceğim bir şekilde yapmak istiyorum.

PDF'e dönüştürme veya PDF üzerinde sayfa ekleme, çıkarma, birleştirme gibi konularda sıkıntı yok ki zaten Adobe Acrobat üzerinde kolayca yapılıyor. Fakat PDF'den Word'e geri dönüş yapıldığında bilgilerin bir kısmı ve format bozuluyor. Ben Word dosyasından sadece 1 sayfa çıkarıp bunu yine Word üzerinde rahatça değişiklik yapabileceğim ve bu şekilde kullanabileceğim bir şekilde yapmak istiyorum.

Attığım site işe yaradı mı?

Attığım site işe yaradı mı?
Yorumda sonradan değişiklik yaptınız sanırım sonra gördüm. O siteyi de kontrol ettim. Özel bir dökümanı bilmediğim bir siteye yükleyip işlem yapma taraftarı olmasam da denedim fakat Word formatı kabul etmiyor gördüğüm kadarıyla. PDF üzerinden split işlemi yapabiliyor sanırım. İlginiz için teşekkürler yine de.

Evet PDF split için daha önce kullandım ama Word için kullanmadım. Özellikle "split Word" şeklinde arattım, kabul etmemesi kötü olmuş.

Evet PDF split için daha önce kullandım ama Word için kullanmadım. Özellikle "split Word" şeklinde arattım, kabul etmemesi kötü olmuş.
Bu sorunu uzun zamandır yaşıyorum hatta bu şekilde bir düzenleme yapılamıyor olmasını kabul edemedim ama dediğiniz gibi kopyala yapıştır olsun, sayfa düzenini bozmadan önündeki ve arkasındaki sayfaları silmeye çalışmak olsun, PDF'e çevirip split işleminden sonra tekrar Word yaparak kullanabildiğim sayfaları kullanmak olsun çeşitli yöntemlerle halletmeye çalışıyorum fakat kafamdakini yapamamak çok sinir bozucu olduğu için forumda da sormak istedim umarım bir yolu vardır çünkü olmaması çok saçma geliyor.🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı