Bir yazılım dilinin olmazsa olmazları nelerdir?

Neden? Arkadaş kendine bir hedef koymuş. Başaramasa bile deneyecek en azından. Deneyimler ile gelişir insan. Ne yapsın? Hayatsız gibi gün boyu oyun mu oynasın? Milletin şevkini kırmayın.
Neden mi? Sonu yok çünkü. İlerisi yok. Nasıl bir tecrüben var anlatır mısın?

Sana tavsiyem, buna harcayacağın zamanı farklı şeyler için harca.

@Efbiay0 ile beraber çalışıyorum bu proje üzerinde, amacımız; ilkokul ve ortaokul seviyesine uygun yazılım dili geliştiriyoruz çünkü bu seviyelerde çoğu terimi anlayabilecek olgunluğa ulaşamıyoruz bu yüzden basit ve anlaşabilir "yazılıma ilk adım dili" geliştiriyoruz.

Neden mi? Sonu yok çünkü. İlerisi yok. Nasıl bir tecrüben var anlatır mısın?

Ne demek sonu yok? Bir şeyin yapmaya değmesi için belli bir sonunun olması mı lazım? Arkadaş dil ve IDE geliştirmek istiyormuş. Bunun ne zararı olabilir? Vakit harcasa da deneyimler elde edecek ve kendini geliştirecektir.

Ne demek sonu yok? Bir şeyin yapmaya değmesi için belli bir sonunun olması mı lazım? Arkadaş dil ve IDE geliştirmek istiyormuş. Bunun ne zararı olabilir? Vakit harcasa da deneyimler elde edecek ve kendini geliştirecektir.
Eğer sonu olsaydı zaten bizden daha üstün bir tür olan "Yapay" zekayı geliştirmezdik

@Efbiay0 ile beraber çalışıyorum bu proje üzerinde, amacımız; ilkokul ve ortaokul seviyesine uygun yazılım dili geliştiriyoruz çünkü bu seviyelerde çoğu terimi anlayabilecek olgunluğa ulaşamıyoruz bu yüzden basit ve anlaşabilir "yazılıma ilk adım dili" geliştiriyoruz.
Başarılar. Size son tavsiyem, Visual scripting olayını araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı