Bira önerisi

Herkese teşekkürler sevgili arkadaşlar, efes malt, Carlsberg luna, Tuborg Gold, filtresiz bomonti arasındayım. Bu dördünden biri olacak sanırım.

Merhaba iyi sosyaller,
Yarın arkadaşımla içmeye gideceğiz fakat hayatımda neredeyse hiç içki kullanmadım. İçimi hafif ve ağızda fazla koku yapmayan bir bira önerirseniz çok memnun olurum.
Bomonti, Miller, Efesin mavisi. Hafifler ancak koku bırakırlar yanınızda koku veya sakız olsun.

Ya diğerlerini bilmem ama Miller öneren arkadaşlar bunun neyini önerdi ya Tanrı aşkına ? Hayatımda daha kötü bir şey içmedim valla sirkeyi kafama diksem daha iyiydi. Bir veya iki yudum anca alabildik gerisi gelmedi. Arkadaşım ile ilk bira deneyimimiz buydu ve 52 tl çöp oldu. İlk biramızı içmenin hevesi vardı içimizde ve açıkçası hevesimiz kursağımızda kaldı. Her biranın bu kadar kötü olduğunu sanmıyorum bence Miller'e has bir şeydi bu. Kısacası bir daha bira içecek olursak Miller'den uzak dururuz.

Tuborg Gold önerebilirim. Hafif olsun isterseniz, Efes Pilsen'in yeşil şişede olan özel serisini de önerebilirim. Kararında tüketmek elbette işin sırrı.

Carlsberg biraları genel anlamda hafif içimli ve güzeldir. Standart biralar arasında favorimdir.

Eğer biraz daha ilginç bir şeyler denemek isterseniz Guinness öneririm. Stout türü siyah İrlanda birasıdır. Çok hoş bir içimi vardır.

Geri
Yukarı