Birada ne kadar şeker var?

Cranticos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir adet kırmızı tuborgta ne kadar şeker var biliyor musunuz? Tip 1 diyabet şeker hastasıyım ve internette bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bir adet kırmızı Tuborg'ta ne kadar şeker var biliyor musunuz? Tip 1 diyabet şeker hastasıyım ve internette bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi?

Yapım aşamasında kullanılan şeker mayalar tarafından tüketiliyor bundan dolayı şekersiz oluyor gibi bir şey okumuştum ama bu biradan biraya değişiyor diye biliyorum. Muhtemelen daha az alkol oranına sahip biralarda daha az şeker bulunuyordur. O yüzden alkol oranı yüksek biralara yönelmemeniz daha iyi olabilir. Bir de içeriğinde ne olduğu arka kısmında yazıyor Oradan bakıp öğrenebilirsiniz.

Bunu doktora sormalısınız. Veya içtiğiniz biranın ambalajında müşteri hizmetleri hattı olur, onu arayıp sorun, yardımcı olurlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapım aşamasında kullanılan şeker mayalar tarafından tüketiliyor bundan dolayı şekersiz oluyor gibi bir şey okumuştum ama bu biradan biraya değişiyor diye biliyorum. Muhtemelen daha hafif biralarda daha az şeker bulunuyordur. O yüzden ağır biralara yönelmemenizde fayda var. Bir de içeriğinde ne olduğu arka kısmında yazıyor oradan bakıp öğrenebilirsiniz.

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Biranın sertliğini şerbetçiotu etkiler alkol oranını şeker etkiler.

Yapım aşamasında kullanılan şeker mayalar tarafından tüketiliyor bundan dolayı şekersiz oluyor gibi bir şey okumuştum ama bu biradan biraya değişiyor diye biliyorum. Muhtemelen daha hafif biralarda daha az şeker bulunuyordur. O yüzden ağır biralara yönelmemenizde fayda var. Bir de içeriğinde ne olduğu arka kısmında yazıyor Oradan bakıp öğrenebilirsiniz.
Geçenlerde gitmiştim tekele ancak arkasında bulamadım besin değerini.

Merhaba. Bir adet kırmızı tuborgta ne kadar şeker var biliyor musunuz? Tip 1 diyabet şeker hastasıyım ve internette bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi?
Bende tip 1 şeker hastasıyım üzerinde karbonhidratı yazıyor mu? Ve çok dikkatli olun diyabetli bireylerde alkol tehlikelidir, sık sık takipte bulunun. Sorunuz varsa sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı