Biraz Dedektifçilik Yapalım

Sizce Kim?

• Oy verenlerin toplamı
    32
Makaleler
7
Yer
Kalos Region
Canım sıkılıp PS4 açıp GTA 5 CD takacaktım kutuyu açtım ve ne göreyim. CD ön tarafı çizik ve diğer kutuları açtığım zaman MGS5: Phantow Pain baktığımda o da aynı şekildeydi ve bunların benim için manevi değeri yüksek olduğu için kimin yaptığını bilmem gerek fakat kanıtım yok.

Şüpheliler:

Kız kardeşim: Olma olasılığı %90

Kız kardeşim arkadaşı olma olasılığı: %9

PS4 kendisi yapması: %1

Şüphelerim: Kardeşimin eşyalara çok fazla hasar vermesi, Arada sırada kardeşimle PS4 oynuyoruz GTA5 oynamak istememesi. Kardeşimin arkadaşı bana uyuz olması ve bir yerde PS4 CD çizme sorunu olduğunu gördüm fakat MGS5: Phantow Pain neredeyse hiç oynamıyorum. Ek olarak kız kardeşimin arkadaşını geçen gün bana bulaştıkları için kardeşimin ve arkadaşının kafasını tokuşturdum ve arkadaşı ağladı.

Maalesef fotoraf yükleyemedim.

Son düzenleme:
Sadece verdiğin bilgilere göre benim yapma olasılığım bile var.

Lazer diyotların CD’ yi çizmesi mümkün mü bilmiyorum. Çizse bile dairesel hareketinden dolayı içten dışa dikey olarak çizilmez.

Oyun CD lerinin kutularını, arkasını ve nerde durduğunu çekip atabilir misin?

Anket açsaydın ya. :)
Unutmuşum açtım şuan.
Sadece verdiğin bilgilere göre benim yapma olasılığım bile var.

Lazer diyotların CD’ yi çizmesi mümkün mü bilmiyorum. Çizse bile dairesel hareketinden dolayı içten dışa dikey olarak çizilmez.

Oyun CD lerinin kutularını, arkasını ve nerde durduğunu çekip atabilir misin?

Arkası değil ön tarafı ve kutularında duruyorlar ve önlerinde kağıtları var açılıp çizildiği kesin. 2 yapacak kişi var sadece evde olmadığım için bir şey diyemiyorum sadece şüphelerim var.

Kız kardeşiniz eğer çok cesaretliyse inatçıysa ve genellikle sizi annesine babasına şikayet edecek bir tip ise o yapmış olabilir lakin arkadaşının yapma olasılığı yüksek bana göre çünkü nasıl olsa evden gideceğim ve kimse anlamayacak falan diye düşünmüş olabilir.

Kız kardeşin GTA V oynamak istemiyormuş. Kardeşin arkadaşına bunu söylemiş ve nasıl kurtulacağını söylemiştir oda çizelim demiştir. Kardeşinin arkadaşı seni sevmediği için eli deymişken diğer oyunu da çizmiştir.
Sana tavsiyem sormayı dene. Eğer sen yaptıysan kızmayacağım falan de. Konuşarak çözebileceğinizi düşünüyorum :)

Kız kardeşiniz eğer çok cesaretliyse inatçıysa ve genellikle sizi annesine babasına şikayet edecek bir tip ise o yapmış olabilir lakin arkadaşının yapma olasılığı yüksek bana göre çünkü nasıl olsa evden gideceğim ve kimse anlamayacak falan diye düşünmüş olabilir.
Kardeşimi tanımlamışsın.
Ek şüpheye bakmanızı öneririm.

Kardeşimi tanımlamışsın.
Şuan kimin yaptığını bilmemiz için aynı şekilde arkadaşının da karakterini huylarını bilmemiz gerekiyor. Yakın arkadaşlar ise huyları aynı olabilme ihtimali yüksek. İkisi birlikte işbirliği yapmış olabilir. Eğer arkadaşı utangaç ise hiç böyle bir işe girmemiş de olabilir fakat sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı