Atmokinezi yapalım

annihilator

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kuzeyde
Biraz teknolojiden uzak duralım. Şimdi size atmokinezi yani hava olaylarını kontrol etmeyi öğreneceğim. Merak etmeyin ben de fazla usta sayılmam. Birinci yeteneğimiz bulut yok etme olacak ama yaz aylarında bulut bulmak zordur bu yüzden parçalı bulutlu bir hava işimize yarar. Küçük bir bulut seçiyoruz ve bu buluta odaklanıyoruz. Buluta odaklandınız şimdi baş parmağınız ile işaret ve orta parmağınızı birleştirip buluta bakarak sürttürün ama bunu sürekli yapın.
Bulutun her sürtüşme hareketinde yavaş yavaş yok olduğunu imaje edin yani hayal edin. Bulut yavaşça yok olmaya başladı. Başardınız.

alpler-isvicre.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şakaysa hiç komik değil.
Bazı videolar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz yavaşça yok olucak.
Detaylı düşüneceksin ve sanki o anı yaşıyor gibi hayal ediceksin şu dediğim parmakları sürttürme hareketini unutma.:ROFL:

Çok iyi düşünmüşsün. Başarırsan haber et.
Başardım zaten.:ROFL:

Az önce babamın Iphon6'sına odaklandım ve baş parmağım ile işaret ve orta parmağımı birleştirip telefona sürttürmeye başladım. Telefon harbiden yok oldu, inanamadım.

Ancak babam telefonu istiyor bunun için de bir taktiğin vardır umarım :)

Video inandırıcı gelmedi. Yani öyle bulut yapmasa da o tarz çok küçük bulutlar yok olur. Bunu yapmayıp bulutlarda şekil olduğunu hayal edin bazen çok benzer şekiller olabiliyor. Küçücük bulutu yapsan da yapmasan da o kendi kendine yok olur. Boş vaktim olup denk geldiğimde denerim ancak büyük bulutu ayırmayı denerim bu tamamen şans meselesi. Birisi o küçük bulutu denerken alt kısım da yok olabilir. Ayrıca açı farkıyla tuttuğun parmağın tam olarak nerede olduğunu bilemezsin. Tam dik pozisyonda olması gerek. Hayalperestlik, başka bir şey değil yani. Videoda da eğik açıyla baktığı için parmağını nereye tuttuğu belli değil. Yani belirsiz bir "güç". Gerçekliği yok. Yoğun bir bulutu video ile ayırmayı dene. Belki yaparsın. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı