Biraz tavsiye ve fikre ihtiyacım var

Magicbaz

Decapat
Merhaba.

Kendi kafamda bir evren yaratmaya çalışıyorum. Hikaye yazma, kurgu yapma gibi şeyler hep kötü bir alanım olmuştur fakat bunu geliştirmek zorundayım. Bu yüzden dediğim gibi önce bir evren, daha sonra ise hikaye yapmaya çalışacağım. Biraz bir şeyler yazdım fakat sizin veya başkalarının ne düşündüğü de önemli. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    84,8 KB · Görüntüleme: 41
  • ss.PNG
    ss.PNG
    78,1 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Chris Metzen, bu adamın işlerini incelemenizi öneririm. İlhamı buralardan alın demiyorum. Derin karakterleri incelemeniz, yaratacağınız karakter konusunda sizlere yardımcı olur diye düşünüyorum.

Hiç anlamadığım hiç kafamın basmadığı konular. Okurken bile okuduğumu gözümün önünde canlandıramıyorum çoğu zaman, sıfırdan inşa etmek bambaşka bir şey. Gerçi hiç senin gibi oturup denemedim belki her kesin içinde vardır bu yetenek sadece aranıp bulunmayı bekliyordur.

Yani bunlar bile sadece 1.5 senedir aklımda parça parça düşünüp fantezisini kurduğum şeyler.Oturup özellikle düşünmedim bende üzerine. İlerde yapmak istediğim bir şey olduğu için de iyice mantıklı ve güzel bir şey yapmalıyım. Bunun için de profesyonel olmasa da en küçük destek bana çok şey katar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı