Biraz WWE konuşalım

Dünyanın en iyi WWE maçı deseniz ben sanırım Undertaker vs Mankind Hell in a Cell maçı derim(hani Undertaker iki kez 6 metrelik kafesten Mankind' i attığı maç var ya, heh işte o.) Ya da Undertaker vs Shawn Michaels bad blood Hell in a Cell. Veya Kane vs Undertaker, ilk karşılaştıkları Wrestlemania maçı.
Müziğini en sevdiğim kişiler Undertaker ve Shawn Michaels. Sexy boy çok güzel.
En sevdiğim haraketler de Undertaker'ın Tombstone ve hani Undertaker ringten atlıyor ya, o işte. Ya da kısacası "Undertaker's top 10 move" diye bir video var oradaki tüm haraketleri çok severim. Ama hell gate de güzel. Shawn Michaels ve Undertaker'ın 2 Wrestlemania maçı da çok güzel. Profil fotoğrafımdan da anlayacağınız gibi bu adamı çok seviyorum. Tabii emekli oldu. Zaten bu aralar hiç izlemiyorum. Artık da izlemem her halde :( (ortaokulda arkadaşlarımla Undertaker'cılık oynardık :D) en sevdiğim maçlar da Hell in a Cell, Royal Rumble ve Wrestlemania. En sevmediğim de 2 kişilik ya da daha fazla kişinin takım olduğu maçlar. (Undertaker vs Batista Wrestlemania maçı da çok güzeldi. Az daha kalsın galibiyet serisi gidiyordu.)

Dünyanın en iyi WWE maçı deseniz ben sanırım Undertaker vs Mankind Hell in a Cell maçı derim(hani Undertaker iki kez 6 metrelik kafesten Mankind' i attığı maç var ya, heh işte o.) Ya da Undertaker vs Shawn Michaels bad blood Hell in a Cell. Veya Kane vs Undertaker, ilk karşılaştıkları Wrestlemania maçı.
Müziğini en sevdiğim kişiler Undertaker ve Shawn Michaels. Sexy boy çok güzel.
En sevdiğim haraketler de Undertaker'ın Tombstone ve hani Undertaker ringten atlıyor ya, o işte. Ya da kısacası "Undertaker's top 10 move" diye bir video var oradaki tüm haraketleri çok severim. Ama hell gaets de güzel. Shawn Michaels ve Undertaker'ın 2 Wrestlemania maçı da çok güzel. Profil fotoğrafımdan da anlayacağınız gibi bu adamı çok seviyorum. Tabii emekli oldu. Zaten bu aralar hiç izlemiyorum. Artık da izlemem her halde :( (ortaokulda arkadaşlarımla Undertaker'cılık oynardık :D) en sevdiğim maçlar da Hell in a Cell, Royal Rumble ve Wrestlemania. En sevmediğim de 2 kişilik ya da daha fazla kişinin takım olduğu maçlar. (Undertaker vs Batista Wrestlemania maçı da çok güzeldi. Az daha kalsın galibiyet serisi gidiyordu.)
Hatırlar mısın bilmiyorum ama Undertaker'ın yenilmezlik serisi Lesnar kırdı.
Önceden kurgusu gerçekçi gözüküyordu şimdi dövüşen TikTok culardan farkları yok tadı kalmadı.
Bana göre güzel.

Hatırlar mısın bilmiyorum ama Undertaker'ın yenilmezlik serisi Lesnar kırdı.
Evet hocam. 21 lik seriyi Brock Lesnar bitirmişti. Sonradan da tabii artık Wrestlemania maçlarında o kadarda heycanlanamadım. Acaba neden o gün Undertaker yenildi ? Ama maçın başında ikisi dip dipe bakışırken Undertaker'ın yenileceğini ben anlamıştım. Çünkü adam çökmüş gibiydi. Sonra kamera Brock Lesnar'a döndüğünde ilk izlediğimde çok bir şey anlamamıştım ama o da çok derin bakmıştı. Çünkü o da olacakları biliyordu...

Evet hocam. 21 lik seriyi Brock Lesnar bitirmişti. Sonradan da tabii artık Wrestlemania maçlarında o kadarda heycanlanamadım. Acaba neden o gün Undertaker yenildi ? Ama maçın başında ikisi dip dipe bakışırken Undertaker'ın yenileceğini ben anlamıştım. Çünkü adam çökmüş gibiydi. Sonra kamera Brock Lesnar'a döndüğünde ilk izlediğimde çok bir şey anlamamıştım ama o da çok derin bakmıştı. Çünkü o da olacakları biliyordu...
Şunu unutamıyorum.🤣🤣

Dosya Ekleri

• şaşkın bakan adam.jpg
    şaşkın bakan adam.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 18
Herkes şok oldu. Lesnar bile şaşırdı yendiği için. :) Normalde yenince direk müzik çalar ama bu maçta sonradan şarkı geldi.
Seri bittikten sonra duyduğum ilk şey spikerin "the streak, is over" sesiydi... Müzik çalan kişiler de şaşırdıkları için müziği açamamışlar veya inanamadıkları için açmamışlar hocam. Kaynak: bir tane organım işte anladınız siz :D hocam bu arada siz Undertaker sever misiniz ?

Seri bittikten sonra duyduğum ilk şey spikerin "the streak, is over" sesiydi... Müzik çalan kişiler de şaşırdıkları için müziği açamamışlar veya inanamadıkları için açmamışlar hocam. Kaynak: bir tane organım işte anladınız siz :D hocam bu arada siz Undertaker sever misiniz ?
Roman Reigns, The Big Dog (Head of the Table)

Yeni konular

Geri
Yukarı