Biraz Brawl Stars hakkında konuşalım

Dogan Akar

Hectopat
Daha fazla  
Genelini veletlerin oluşturduğu para tuzağına dönüşen bir oyun. Veletler efsane çıkınca deliriyor bir de 😂. Neden artık eskisi gibi değil hiç anlayamıyorum. Aslında velet oyunu olmaması lazım, strateji ve kol lazım.

Genelini veletlerin oluşturduğu para tuzağına dönüşen bir oyun. Veletler efsane çıkınca deliriyor bir de 😂. Neden artık eskisi gibi değil hiç anlayamıyorum. Aslında velet oyunu olmaması lazım, strateji ve kol lazım.
İlk çıktığı zamanlarda sınıf arkadaşlarıyla oynayan bir velettim ve yaklaşık 5 ila 6 ay oynadım. Oyunun belirli bir rank'tan sonra sıktığını gördüğüm için bırakmıştım bu arada.

Kol ve strateji oyunu olmadığı için çok kişi oynayabiliyor. Kol anca 550-600+ karakter kupası sonrası başlıyordur. İlk çıktığı zaman hastasıydım. Hemen 15k kupa falan olmuştum baktım ki oyunun sonu yok ve zaman alıyor bırakmıştım.

Önceden oynuyordum, fakat şu anda oynamama sebebim telefona pek bakamamam.
Bence güzel bir oyun, özellikle arkadaşlarla oynayınca güzel oluyor.
Ama bazen trolleyenler vs. çıkıyor onlara gıcık oluyorum.
Bir de YouTube'da içerik üreticilerinin saçma sapan videoları olmasa keşke, şunun gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceden oynuyordum, fakat şu anda oynamama sebebim telefona pek bakamamam.
Bence güzel bir oyun, özellikle arkadaşlarla oynayınca güzel oluyor.
Ama bazen trolleyenler vs. çıkıyor onlara gıcık oluyorum.
Bir de YouTube'da içerik üreticilerinin saçma sapan videoları olmasa keşke, şunun gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar aşiret gibi oldular toplu halde sömürüyorlar çocuk kitleyi. Kardeşimden biliyorum hastası bunların.😔

Kol ve strateji oyunu olmadığı için çok kişi oynayabiliyor. Kol anca 550-600+ karakter kupası sonrası başlıyordur. İlk çıktığı zaman hastasıydım. Hemen 15k kupa falan olmuştum baktım ki oyunun sonu yok ve zaman alıyor bırakmıştım.

Benim karakterlerim de o kupalarda olduğu için öyle diyorum oyuna ilk başladığınızda veletten başkası çıkmıyor karşınıza.

Geri
Yukarı