Birbirinden anlamsız teknolojik kelimeleri birleştirerek havalı olmaya çalışalım

emorr1

Picopat
Bu konunun amacı: Teknolojiden anlamayan birine havalı gözükmeye çalışacaksınız. Yapacağınız şey de, birbirinden alakasız ama uyumlu olan "teknik" kelimeleri birleştirceksiniz. Dediğiniz cümle hiçbir anlam ifade etmeyecek. Fakat karşıdaki kişiye içinden "ooo! Bu bilgili bir abiye benziyor." dedittirecek. Uzatmadan ben başlıyorum:

"Senin VDS'e DNS attack yaptığım için VPS DDU'un Boot oldu. Bunu düzeltmek için bana Bootloader ve TWRP vermen lazım."

(En sevdiğiniz cümleye "beğen" ya da "hahaha" ifadesini bırakmayı unutmayın.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konunun amacı: Teknolojiden anlamayan birine havalı gözükmeye çalışacaksınız. Yapacağınız şey de, birbirinden alakasız ama uyumlu olan "teknik" kelimeleri birleştirceksiniz. Dediğiniz cümle hiçbir anlam ifade etmeyecek. Fakat karşıdaki kişiye içinden "ooo! Bu bilgili bir abiye benziyor." dedittirecek. Uzatmadan ben başlıyorum:

"Senin VDS'e DNS attack yaptığım için vps DDU'un Boot oldu. Bunu düzeltmek için bana Bootloader ve TWRP vermen lazım."

(En sevdiğiniz cümleye "beğen" ya da "hahaha" ifadesini bırakmayı unutmayın.)

AMD Radeon GTX 6800XT. 😀

AWD 11xt9086433d datapack eksik kardeşim şimdi sana bi QUALQOM duoshock 22584 ayarlayalım WPS en üst düzeye çıksın ping 0 olsun. Olmazsa bi' flopy disc ayarlarız 60 FPS sabit oynarsın her oyunu. Ondada sorun olursa proxy BIOS ayarlarız sana bide CMD ayarlarız mis. C+ olduğundan sorun olmaz herhalde.

Kasaya CMD takmak için Windows Media Player'a bakmak lazım yoksa FPS güncellemesi isteyebilir. RTX 2000 Series RAM ile FPS güncellemesi yapabilirsin. Olmazsa getir Rampage Ekran kartı ile Python atarız.

Windows 11 undervoltage ile gelip Overclock işlemine termal macun sürerek ESET Endpoint Security'i kurarak BIOS'u güncelleyip ekran kartı VRAM'ine takviye yaparak anakarttaki VRM'i soğutarak throttle yapıyor ve bunun sonucunda HDD read/write hızına tweak sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı