Birçok Oyun Keyi Takası Yapılır !!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Murat Yılmaz

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Yine bir key takası için karşınızdayım. Alttaki oyunların keyleriyle takas yapmak isteyenler cevap veya pm atmanız yeterlidir. Yenilikçi oyunlara birkaç key veriyorum bilginize. Örneğin MW3 veya CRYSIS 2 gibi oyunlara 4 5 tane key bile verebilirim.

• ArmA II
  • Call Of Juarez : Bound In Blood
  • Ghost Recon Advanced Warfighter
  • Ghost Recon Advanced Warfighter 2
  • Kane and Lynch Dead Men
  • Splinter Cell Double Agent
  • Tom Clancys Rainbow Six Vegas
  • Tom Clancys Rainbow Six Vegas 2
  • Batman: Arkham Asylum
  • Battlestations: Pacific
  • BioShock 2
  • Fallout 3
  • FlatOut: Ultimate Carnage
  • Fuel
  • Gears of War
  • Grand Theft Auto IV
  • Halo 2
  • Hour of Victory
  • Juiced 2: Hot Import Nights
  • Legend of the Galactic Heroes
  • osmos
  • Quantum of Solace
  • Red Faction: Guerrilla
  • Resident Evil 5
  • Shadowrun
  • Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes
  • Stormrise
  • Street Fighter IV
  • The Club
  • Universe At War: Eath Assault
  • Vancouver 2010
  • Viva Piñata
  • Warhammer 40,000: Dawn of War II
  • Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising
  • Where's Waldo
  • World of Goo

Burda demek istediğin; Mesela bende Halo 2 key var. Ben sana Halo 2 key veriyorum sen bana Fallout2 key mi veriyorsun ? Peki bu keyler zaten tek kullanımlık değil mi ?

Demek istediğim açık ve net . Sn bana bi tane oyun keyi veriyosun . Ben sana bu listeden istediğin bi tane oyun keyi veriyorum . Bu listeki keylerin hepsi bnde var.Ve hiçbiri tek kullanımlık deil.Ama yazıda belirttiğim gibi yenilikçi olan MW3,CRYSIS 2,DIRT3 gibi keylere burdan 4 5 tane key bile veririm.Anlaşamassak daha çokta olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek istediğim açık ve net . Sn bana bi tane oyun keyi veriyosun . Ben sana bu listeden istediğin bi tane oyun keyi veriyorum . Bu listeki keylerin hepsi bnde var.Ve hiçbiri tek kullanımlık deil.Ama yazıda belirttiğim gibi yenilikçi olan MW3,CRYSIS 2,DIRT3 gibi keylere burdan 4 5 tane key bile veririm.Anlaşamassak daha çokta olabilir.

Hocam keyler illegal yollamı elde edildi mesaj alabilirmiyim ?
Bana acayip geldide.

İllegal yol derken tam anlamadım ? Ama keylerin hepsi orjinaldir. Sağlam ve çalışırdır. Keylerin hiçbir sorunu yoktur.

Yasal olmayan bi yolla orjinal key nasıl alabilirim :D Böyle bişey olsa kimse orjinal oyun almazdı zaten dimi .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı