Birden fazla at olmasına rağmen askerler geliştirilmiyor

Goaldex

Hectopat
Askerleri geliştirmek için bineğe ihtiyacım olduğunu söylüyor ve fazlasıyla binek aldım. Ona rağmen geliştiremiyorum.

Dosya Ekleri

• 1691957834012.png
    1691957834012.png
    183,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 1691957849169.png
    1691957849169.png
    828,8 KB · Görüntüleme: 22
Hocam config.cheat_mode 1 açıp envanterde bulunan ve adı binek olan tüm atları alın. Elinizdeki binekleri de atarsınız yere geliştirdikçe. Hangi bineği gerektirdiğini bilmiyorum ben böyle çözdüm.

Oyuna girip baktım iç kesim binek atı ile oluyor. Muhtemelen türü binek olan herhangi bir at olacaktır.

Son düzenleme:
Hocam config.cheat_mode 1 açıp envanterde bulunan ve adı binek olan tüm atları alın. Elinizdeki binekleri de atarsınız yere geliştirdikçe. Hangi bineği gerektirdiğini bilmiyorum ben böyle çözdüm.

Oyuna girip baktım iç kesim binek atı ile oluyor. Muhtemelen türü binek olan herhangi bir at olacaktır.
Henüz yeterli tecrübeyi kazanamamışlar çünkü ya da yanlış atı almışsın
Gerekli tecrübeyi kastım görünüyor at türü olarak binek istiyor ama yükseltilmiyor genelde. Arada sırada yükseltiliyor yine de ama söylediğiniz gibi config.cheat_mode 1 açıp binel alacağım teşekkürler yardımcı olduğunuz için

Dosya Ekleri

• 1691958832491.png
    1691958832491.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 17

Hocam evet altta binek türü diye bir şey varmış ben onu farketmemiştim biraz yeniyim oyunda, binek türü binek olanlar olacakmış.

Geri
Yukarı