Bireysel kullanıcının kredi kartıyla ürün satması mümkün mü?

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Bir mouse satmak istiyorum. Alıcı güzel bir fiyat veriyor. Fakat kredi kartıyla ödeme yapabileceğini ve komisyonu da karşılayacağını söylüyor. Buraya kadar sıkıntı yok ama elimde herhangi bir pos cihazı yok, şirketim de yok. Ürünü elden teslim alacak. Param güvende vb. sistemlerle satsam öncesinde bir kargo yollamam ve onay beklemem gerekecek, anında onay veremeyecek. Kredi kartıyla satış nasıl yapabilirim, para hesabıma anında nasıl geçer? Önerisi olan var mıdır?

Sanırım başka alternatif kalmadı. Param güvende ile yapsam hemen onaylama şansı var mı peki karşının, bilginiz var mı bu konuda?
Var. Ben bu sistemi çok kullandım. Alıcı, teslim aldığında hemen onay verebilir. Onay vermezse ve iade etmezse otomatik 2 günde onaylanır ve para, banka hesabına yatar. Aynı gün içinde para yatıyor.

Sanırım başka alternatif kalmadı. Param güvende ile yapsam hemen onaylama şansı var mı peki karşının, bilginiz var mı bu konuda?
Hayır, kargoyu teslim almış olması gerekli.
Sahibinden.com ürün kargo fırması tarafından "teslim edildi" olarak gözükmedikçe asla izin vermiyor.

Geri
Yukarı