10.000 TL limitli kredi kartıyla 15.000 TL'lik ürün satın almak mümkün mü?

mahmuttumuttt

Kilopat
Daha fazla  
Laptop alacağım. Kartımın limiti 10 bin TL ama laptop 15 bin. Zaten takstile alacağım ve aylık 1300 TL gibi para ödeceğim. Bu şekilde almama banka onay verir mi, yoksa limitim yetmiyor diye onaylamaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop alacağım. Kartımın limiti 10 bin TL ama laptop 15 bin. Zaten takstile alacağım ve aylık 1300 TL gibi para ödeceğim. Bu şekilde almama banka onay verir mi, yoksa limitim yetmiyor diye onaylamaz mı?
Limit yetmiyor diye onaylamaz. 2. kredi kartınız varsa 2 kart tanımlayıp alabilirsiniz.

Karta 5000 TL yüklerseniz açık limitin üstüne alabilirsiniz. Ama onun yerine çoklu kart seçeneğinden banka hesap kartı ile ödeme yaparsınız 5000 TL'i.

Limit artırımı yapın hocam. Satın alımdan sonra hemen düşürebilirsiniz.

Hepsiburada'dan ben 2 kart ile almıştım 2 kartında kredi kartı olması lazım. Başka sitelerde de aynı uygulama var mı bilmiyorum ama onların belirlediği taksit durumlarına göre ödeme yaparsınız.

Limit yetersiz diye işlem iptal olur. Limit yükseltip alışverişi yapabilirsin. Hepsiburada da 2 kartla ödeme seçeneği var fakat o da taksitli işlemler de yapılmıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı