Xbox Birikmiş PC Game Pass üyeliğinin tamamı nasıl Ultimate yapılır?

Squaril

Decapat
Daha fazla  
1687770185390.png

Fotoğrafta görüldüğü üzere zamlardan önce PC Game Pass stokluyorum. Bir şey merak ettim. Bıraktığım videodaki arkadaş çeşitli abonelikler alıp en sonunda bir ay Ultimate Game Pass alıyor ve eskiden aldığı tüm abonelikler Ultimate Game Pass'e dönüşüyor. Bunu ben de uygulayabilir miyim? Risk alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet yapabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olmaz eğer doğru bir şekilde yaptıysanız. Zaten yükseltirken size soruyor, aboneliğinizi Ultimate'a yükseltmek ister misiniz? diye

Eki Görüntüle 1836764

Fotoğrafta görüldüğü üzere zamlardan önce PC Game Pass stokluyorum. Bir şey merak ettim. Bıraktığım videodaki arkadaş çeşitli abonelikler alıp en sonunda bir ay Ultimate Game Pass alıyor ve eskiden aldığı tüm abonelikler Ultimate Game Pass'e dönüşüyor. Bunu ben de uygulayabilir miyim? Risk alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam nereden alınıyor yıllık Game Pass veya 6 aylık Game Pass falan?

Evet yapabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olmaz eğer doğru bir şekilde yaptıysanız. Zaten yükseltirken size soruyor, aboneliğinizi Ultimate'a yükseltmek ister misiniz? diye
Yani şimdi bir aylık gibi gözüken Ultimate Gamepass alırsam bütün biriktirdiğim passler Ultimate mi olacak?

E insanlar nasıl alıyolar stok yapıyorlar ki?

Yolunu şu siteden öğrenebilirsiniz arkadaşlar. Kısaca:

Sitesine gidip "Şimdi katılın"a tıklıyoruz. Oradan önümüze çıkan passlerden istediğimizi seçim hesabımıza satın alıyoruz. Siteye tekrar tekrar girip alarak sürenizi uzatabilirsiniz. Kontrol etmek için ise şu siteye gidip her satın alımınızda F5'e basıp kontrol edebilirsiniz süreyi:

@Starlink_0 Cevaplayabilir misiniz hocam?
1687853801252.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı