Çözüldü Samsung telefon takası nasıl işliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beyaz_G

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Örneğin Galaxy A53'ü seçiyorum 7700 TL veriyor altta ise ek takas desteği hesaplanmıştır yazıyor. A53 1000 TL edecek bir telefon değil üstüne yukarıda cihazınızın bedeline ek takas desteği diyor ama altta farklı bir şey yazıyor kafam karıştı. 7700 TL + 7000 TL destek ile toplam 14700 TL karşılığında mı alıyorlar A53'ü?

@BERWAR sizin bu konu hakkında bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_864.png
    Screenshot_864.png
    43,9 KB · Görüntüleme: 126
Sanki S23 için de değişim için şu kadar süre var demişti ama S24 serisi çıkmadan önce S23 yine 3000 TL ek destek ile takas yapılıyordu.
Zaman geçtikçe ek takas desteğini ve telefona verdiği miktarı azaltabiliyor. Hem telefon yaşlanıyor hem de ön sipariş süreci bitmiş oluyor. Takas her zaman mevcut.

Zaman geçtikçe ek takas desteğini ve telefona verdiği miktarı azaltabiliyor. Hem telefon yaşlanıyor hem de ön sipariş süreci bitmiş oluyor. Takas her zaman mevcut.
Anladım. Hepinize teşekkürler.

Verdim siparişi. Geldikten sonra deneyimlerimi aktaracagim. A53'u birakip S24'e gecmek cag atlatir heralde.

Son düzenleme:
Anladım. Hepinize teşekkürler.

Verdim siparişi. Geldikten sonra deneyimlerimi aktaracagim. A53'u birakip S24'e gecmek cag atlatir herhalde.

Hocam sonuç ne oldu bende de Xiaomi 12 Lite var, S24+ ile değişim yapmak istiyorum. Süreçte herhangi bir sorun oluştu mu? Ortalama ne kadar sürede tüm işlemler tamamlandı?

Tamamdır hocam. Benim telefonun sıfırı yaklaşık 16500 civarlarında ve telefon 6 aylık, sitede 12500 civarı bir teklif veriyor sizce mantıklı mı değişim yaptırtmak?
Eger sari site gibi yerlerde telefonun 2. el degeri Samsung'un verdigi degerden dusukse ya da yakinsa mantikli bence. Ugrasmiyorsun satmakla direkt veriyorsun sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı