Birinden onu üzmeden ayrılmak

Yer
Niğde
Merhaba konu benim hakkımda değil arkadaşımın hakkında arkadaşım yaklaşık 1.5 yıl kadar bir kızı seviyordu ama o kız ona karşılık vermiyordu zaten utangaç biri çok konuşamıyordu ve farklı sınıftalardı onunla teneffüslerde falan görmek için tur attırıyordu bize neyse böyle devam ederken sınıftan bir arkadaşı arkadaşıma sınıftan bir kızın ondan hoşlandığını söylemiş (kim olduğunu belirtmiş) arkadaşım ben istemiyorum diye cevap vermiş yine böyle devam ederken bir gün o kız(kendi sınıfındaki)ona açılmış anlık şaşkınlık ve mutlulukla ve heyecanla teklifi kabul etmiş bu olay 2 gün önce oldu ilk defa bir ilişki yaşıyor daha kızla 1 kelime bile konuşmadı bana çok zorladım ama olmuyor beynim yoruldu gibi mesajlar atıyor istemediğini git söyle dedim olmaz çok üzülür söylersem o yüzden denemedim dedi bende foruma danışmayı teklif ettim tamam dedi olay böyle kızı üzmeden ondan nasıl ayrılacağı hakkında yardım istiyoruz şimdiden teşekkürler.

Üzülmeden, kırılmadan ayrılık olmaz "bence". Fakat anladığım kadarıyla ilişkinin daha çok başında, arkadaşına tavsiyem denemeye devam etsin bir yerde rayına girer. Ha yok illa ayrılacağım da diyorsa en basiti Bahane bulmak. Bir sürü örneği var, "sen daha iyilerine layıksın", "ailevi sorunlarım var olmuyor devam edemem" salla işte bir şeyler. Ya da gerçeği söylesin en kestirme ve temiz yolu da budur, eninde sonunda üzülecek zaten.

Geri
Yukarı