Sevgiliden ayrılmak

Unknowise

Picopat
Daha fazla  
Seviyordum. Yaklaşık 2 ay önce ayrıldık. Aynı okuldayız 1 yıl 2 ay sürdü. İlişkimiz inişli çıkışlıydı. Bazen 2 3 saat aralıksız konuşur bazen günlerce 2 3 kelime eder sohbeti bitirirdik o pek konuşmazdı ben bir şey sormadıktan, demedikten sonra sohbeti hep ben devam ettirirdim nadiren 1 2 soru sorardı nadiren yazardı ilgi göstermezdi bence. Arkadaşları onunla beni shiplerdi. Bu arada shiplemenin ne olduğunu da onlardan öğrendim; birbirlerini seviyor demek gibi bir şeymiş sanırım. Çok tartıştık ona neden böyle ilgi göstermediğini defalarca söyledim. O ise yapısının öyle olduğunu kendini değiştiremediğini ve bir kişi için kendini değiştirmek istemediğini söyledi. Ben kendini değiştirmekle pek alakası olmadığını düşünüyorum beni sevmediğini düşünürdüm. Ama bazen sevdiğini hissederdim uzun konuşmalarımız olduğunda sanırım seviyordu arkadaşları da söylüyordu. Sonra ayrılmaya yakın neredeyse hiç konuşmamaya başladık ben yazmadığım için. Defalarca söylediğim gibi bir kere daha bu sorunu söyledim ve bu sefer sanırım sinirlendi ve ayrılmamız gerektiğini söyledi. 1 yıldır birlikteyiz ve hala aynıyız dedi bunun nedeni kesinlikle oydu. Ben ilk başta istemedim fakat sonra bende "peki" demek zorunda kaldım. Ve ayrılmadan önce son mesajı 'seni seviyorum, seni kırdığımı biliyorum fakat bunu yapmalıydım, birbirimizi uzaktan sevelim, dedi. Ben de seni seviyorum dedim ve son mesajlaşmamız bu oldu. Ve sevgiliyken de buluşma teklif ettiğimde hep beni ertelediğini hissettim 1 yılda sadece 1 kere buluşabildik. Defalarca bu yaşandı bir keresinde seni erteliyormuşum gibi oluyor özür dilerim, dedi. Ben buluşmak için yalvar yakar izin aldığımda buluşmaya 2 gün kala arkadaşlarımla dışarıya çıkacağım, bir yere gideceğiz vb. nedenlerle erteledi. Bu aralar okulda onu bana bakarken görüyorum otobüsteyken cam perdesini açıp bana baktığını gördüm sanırım sadece benim için açtı o perdeyi ya da bana öyle geliyor. Ben karşılaştığımızda o yokmuş gibi davranıyorum yüzüne bile bakmıyorum. Belki bu ona, benim hala sevmediğimi hissettiriyordur. Ama sanırım hala ufakta olsa bir şeyler var içimde ona karşı. Eğer bir daha olacaksak o bana adım atmaz utangaç biraz. Benim ona atmam lazım fakat bu da büyük risk ortada g*t gibi kalabilir ve arkadaşlarınada rezil olabilirim. Pek bir daha adım atmayı düşünmüyorum bu ilişki sanırım sonsuza dek kapandı. Evlenmeyi hayal ederdim onunla. Düşünceleriniz neler? Tavsiyeniz var mı?

Valla unutmak falan istiyorsan c.ai diye site var ai destekli botlarla rp yapıyorsun hem İngilizcen gelişir hem unutmuş olursun güzel olur.

Yaşın kaç bilmiyorum ama 1 yılda bir kez dışarda bulustuysan nasıl sevgilisin sorgula bence. Kız zaten baştan beri çok umursamıyor seni ve sen böyle biri ile evlilik hayali kuruyosun başka kızlarla konuşarak veya hobi edinerek unutabilirsin en son olarak da.

Hocam 1 yılda 1 kere buluştuysanız ilişkinizi sorgulayın bence. Kız sizi zaten uçuruma sürüklüyormuş, dediğiniz gibi konuyu sürekli siz açıyormuşsunuz, yalvar yakar izin alıp buluşmaya çağırıyormuşsunuz fakat o sizi hep ekiyormuş. Siz sevmişsiniz fakat karşı taraf tam olarak sevmiş mi emin değilim.

Geri
Yukarı