Birisi benim Google geçmişimi biliyor

Hoc

Hocam şimdi bir şey dikkatimi çekti telefondan geçmişe baktım ve 3 tane pc giriş yaptığını gördüm hemde biri 41 dakika önce ama ben yapmadım onların oturumunu kapattım.
Sorunun kaynağı bulundu. Şimdi yapman gereken şifreyi değiştirmek ve 2 adımlı doğrulamaların hemen hepsini açmak.

Sorunun kaynağı bulundu. Şimdi yapman gereken şifreyi değiştirmek ve 2 adımlı doğrulamaların hemen hepsini açmak.
Hocam oturum kapatıldı dedikten sonra giriş yapamazlar değil mi? Çünkü bu son etkinlik 3 dakika önce diyor ben 9 dakika önce oturumu kapatmıştım oturum kapalı diyor ama

Şifreni bildiği için tekrar tekrar girer. Şifreyi SLKs26g4sFDH6g84sDSFg35sdg6sHM4ds gibi bir şey yap.
Tabii gidip de DNA hocamızın yazdığı şeyi kopyalayıp yapıştırma şifreye Ama bunun gibi aşırı güçlü şeyler yap. Mesela benim şifrelerim felaket zor olur. Random bile değil, kendi kendime kendi dilimde yeni kelimeler üretip o kelimeleri yazıyorum şifrelerime. Bu sayede hayvani güçlü oluyor

Bu arada ekleme yapayım, yine de sıkıntılı yerlere gizli sekmeden girin. Çok gizli olmuyor ama en azından geçmişinizi göremez kimse artık

İfadeler: DNA
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…