Birisi benim Google geçmişimi biliyor

Patr0n37

Picopat
Birisi var benim Google geçmişimi söylüyor ama onun attığı hiçbir şeyi indirmedim. 3 tane antivirüs ile sistemimi tarattım bir şey çıkmadı? Bilen biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabına erişimi olabilir mi? "Biri" dediğin bir arkadaşın vs. ise belki de senin hesabın başka cihazda da açık kalmıştır?

Hesabı vermen gerekmez. Ortak bir yerde bir şekilde hesaba giriş yapmış olabilir farklı bir cihazdan. Şu adımları izleyin:
  1. Google hesabınıza gidin.
  2. Sol gezinme panelinde Güvenlik'i seçin.
  3. Cihazlarınız panelinde Cihazları yönet'i seçin.
  4. Cihazı
    5ADLYV5NoTCg83lM0-2p2HbkHRS8ShKQ0JAlSN-Aq4=w36-h36.png
    Oturumu kapat'ı seçin.
  5. Aynı cihaz adıyla görünen birden çok oturum, aynı cihazdan veya çeşitli cihazlardan geliyor olabilir. Hesabınıza erişim sağlamadığından emin olmak istediğiniz bir cihaz varsa bu cihaz adıyla listelenen tüm oturumları kapatın.

Hesabınızın şifresini değiştirin bir şekilde bulmuş olabilir.
Şifrenizi değiştirin, giriş için ekstra güvenlik (2 aşamalı doğrulama) ekleyin ve şifrenizi değiştirdikten sonra açık olan tüm cihazlardan çık demeyi de unutmayın.
Niye oturum açılmış cihazları kontrol etmiyorsun.
2Fa açık oturum açılmış hesaplara baktım bir şey yok ama cidden anlamıyorum hiç birşeyi açmadım indirmedim ama bunları bilebiliyor?

Hesabı vermen gerekmez. Ortak bir yerde bir şekilde hesaba giriş yapmış olabilir farklı bir cihazdan. Şu adımları izleyin:
  4. Cihazı Eki Görüntüle 1729373 Oturumu kapat'ı seçin.
  5. Aynı cihaz adıyla görünen birden çok oturum, aynı cihazdan veya çeşitli cihazlardan geliyor olabilir. Hesabınıza erişim sağlamadığından emin olmak istediğiniz bir cihaz varsa bu cihaz adıyla listelenen tüm oturumları kapatın.

+ Şifreyi değiştirmeli, şifreyi biliyor olma ihtimali de var

Hoc
  4. Cihazı Eki Görüntüle 1729373 Oturumu kapat'ı seçin.
Hocam şimdi bir şey dikkatimi çekti telefondan geçmişe baktım ve 3 tane pc giriş yaptığını gördüm hemde biri 41 dakika önce ama ben yapmadım onların oturumunu kapattım.

Geri
Yukarı