Birisi benim Google geçmişimi biliyor

Hoc

Hocam şimdi bir şey dikkatimi çekti telefondan geçmişe baktım ve 3 tane pc giriş yaptığını gördüm hemde biri 41 dakika önce ama ben yapmadım onların oturumunu kapattım.
Sorunun kaynağı bulundu. Şimdi yapman gereken şifreyi değiştirmek ve 2 adımlı doğrulamaların hemen hepsini açmak.

Sorunun kaynağı bulundu. Şimdi yapman gereken şifreyi değiştirmek ve 2 adımlı doğrulamaların hemen hepsini açmak.
Hocam oturum kapatıldı dedikten sonra giriş yapamazlar değil mi? Çünkü bu son etkinlik 3 dakika önce diyor ben 9 dakika önce oturumu kapatmıştım oturum kapalı diyor ama

Şifreni bildiği için tekrar tekrar girer. Şifreyi SLKs26g4sFDH6g84sDSFg35sdg6sHM4ds gibi bir şey yap.
Tabii gidip de DNA hocamızın yazdığı şeyi kopyalayıp yapıştırma şifreye :D Ama bunun gibi aşırı güçlü şeyler yap. Mesela benim şifrelerim felaket zor olur. Random bile değil, kendi kendime kendi dilimde yeni kelimeler üretip o kelimeleri yazıyorum şifrelerime. Bu sayede hayvani güçlü oluyor :D

Bu arada ekleme yapayım, yine de sıkıntılı yerlere gizli sekmeden girin. Çok gizli olmuyor ama en azından geçmişinizi göremez kimse artık :)

Yeni konular

Geri
Yukarı