Birisi benim hattımı yalnızca attığım mesaj sayesinde kapattırabilir mi?

Abadestli Veled

Hectopat
Bir korsan PS3 mağazası sahibi benim attığım mesaj sayesinde benim hattımı kapatamaz değil mi? Turkey Store WhatsApp'ına gidip nereden indirebileceğimi sordum ,sınıf arkadaşım için bende ps4 var, ve otomatik mesaj olarak yoğunluktan dolayı cevap veremediklerini o yüzden aramanın daha iyi olacağını söylediler. Bende WhatsApp'tan aradım öylesine ama işletme hesabı olduğu için cevap verilmediğini biliyordum ama reddedildi. İşletme hesabı kaçak yani. Boş verip sonra kontörüm yok paramı GoW Ragnarok'a harcadım fakirim dedim, normalden arayın diye cevap verdiler. Bende dedim ki kontör yok onlarda olunca ara yazdılar, onlar dediğime bakmayın yüzde 99 tek kişi, ve bende demek ki sizde fakirsiniz shfhf yazdım sonra beni başka bir numara aradı ve bana boş beleş konuşmaya başladı bir şey demek istemedim çünkü kolpa sıktı yani hani dava ederim falan bende fake isim verdim numarasına baktım Vodafone kullanıcısıymış neyse yani içimi boşaltmak için yazdım daha önce bir A1 capital çalışanı böyle yapmıştı sonra müdürünü arayıp dedim adam kovuldu yani korkmuyorum ama yine de içimi Technopat ahalisine anlatmak istedim zaten adamın işi işletmesi illegal korsan oyunu uzaktan FTP ile konsollara yüklüyor ne diyeyim sinir bozucu bu durum shfhfh.

Bir korsan PS3 mağazası sahibi benim attığım mesaj sayesinde benim hattımı kapatamaz değil mi? Turkey Store WhatsApp'ına gidip nereden indirebileceğimi sordum ve otomatik mesaj olarak yoğunluktan dolayı cevap veremediklerini o yüzden aramanın daha iyi olacağını söylediler. Bende WhatsApp'tan aradım öylesine ama işletme hesabı olduğu için cevap verilmediğini biliyordum ama reddedildi. İşletme hesabı kaçak yani. Boş verip sonra kontörüm yok paramı GoW Ragnarok'a harcadım fakirim dedim, normalden arayın diye cevap verdiler. Bende dedim ki kontör yok onlarda olunca ara yazdılar, onlar dediğime bakmayın yüzde 99 tek kişi, ve bende demek ki sizde fakirsiniz shfhf yazdım sonra beni başka bir numara aradı ve bana boş beleş konuşmaya başladı bir şey demek istemedim çünkü kolpa sıktı yani hani dava ederim falan bende fake isim verdim numarasına baktım Vodafone kullanıcısıymış neyse yani içimi boşaltmak için yazdım daha önce bir A1 capital çalışanı böyle yapmıştı sonra müdürünü arayıp dedim adam kovuldu yani korkmuyorum ama yine de içimi Technopat ahalisine anlatmak istedim zaten adamın işi işletmesi illegal korsan oyunu uzaktan FTP ile konsollara yüklüyor ne diyeyim sinir bozucu bu durum shfhfh.

Kral vallahi böyle işleri nasıl buluyorsunuz anlamıyorum. Ama hayır veremez.

Geri
Yukarı