Instagram yalnızca mesajlaşmak için kullanılabilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar Instagram'ı pek sevmiyorum yalnızca arkadaşlarımla konuşmak istiyorum yani yalnızca DM'e sahip olmak istiyorum. Bunu Messenger veya başka bir uygulama aracılığıyla yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kullanma çünkü karşına çıkan videolar ilgini çekecek ve bir süre sonra kaydırmayı bırakamayacaksın. İraden güçsüz ise seni bagımlı yapacak her telefonu açtıgında elin otomatikken Instagram'a gidecek bunun yerıne mesajlaşmak için Telegram veya WhatsApp kullanabilirsin. :)

Bence kullanma çünkü karşına çıkan videolar ilgini çekecek ve bir süre sonra kaydırmayı bırakamayacaksın. İraden güçsüz ise seni bagımlı yapacak her telefonu açtıgında elin otomatikken Instagram'a gidecek bunun yerıne mesajlaşmak için Telegram veya WhatsApp kullanabilirsin. :)
Kullanmayı tercih etmiyorum zaten. Bence günümüzün en büyük sorunlarından biri nereye varacağını bilmeden sadece kaydırıyor insan ve bir sonu yok. Bazen lazım oluyor sadece onun için sormuştum ama en iyisi tuşluya geçip sms kullanmak gibi görünüyor. :)

Arkadaşlar Instagram'ı pek sevmiyorum yalnızca arkadaşlarımla konuşmak istiyorum yani yalnızca DM'e sahip olmak istiyorum. Bunu Messenger veya başka bir uygulama aracılığıyla yapabilir miyim?
İmkansiz gibi birşey. Reels vs. baya dikkat çekici şeyler. Bağımlısı olursunuz iradeniz kötüyse ve amacınız sadece mesajsa hiç bulaşmayın derim.

Yaklaşık 2 haftadır Instagram kullanmayı bıraktım. Zamanında birkaç deneme daha yapmıştım lakin sonrasında sadece mesajlara bakacağım derken tekrar geri dönmüştüm. Saatlerce reelse bakıp duruyordum. Açık söyleyeyim milleti WhatsApp'tan konuşmaya zorlasan daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı