Birisi Google AdSense hesabıma reklam vermiş

by_hectorr

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık bir ay önce Google Ads hesabıma Ukrayna'dan bir kişi nasıl becerdiyse reklam vermiş. 450TL direkt karttan çekildi. Ben hesabı iptal ettim, verilen reklamı da iptal ettim ama bugün hesaba girince 450TL daha ödeme gelmiş görünüyor. Hiçbir reklam falan yok. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar yaklaşık bir ay önce Google ads hesabıma Ukrayna'dan bir kişi nasıl becerdiyse reklam vermiş 450TL direkt karttan çekildi ben hesabı iptal ettim verilen reklamı da iptal ettim ama bugün hesaba girince 450TL daha ödeme gelmiş görünüyor hiçbir reklam falan yok Allah rızası için bilenler yardım etsin, kafayı yemek üzereyim. Ne yapmam lazım?
Bilen kimse yokmu?
Google Destek ekibine ulaşmanız gerekiyor Oturum açın - Google Hesapları

Bu esnada bankanızı arayın ve durumu bildirin, bütün hesaplarınızın şifrelerini değiştirip birbirinden farklı şifreler kullandığınızdan da emin olun.

Google Destek ekibine ulaşmanız gerekiyor Oturum açın - Google Hesapları

Bu esnada bankanızı arayın ve durumu bildirin, bütün hesaplarınızın şifrelerini değiştirip birbirinden farklı şifreler kullandığınızdan da emin olun.
Bankayı arayıp kartı iptal etmiştim ödeme alamıyor anca ödeme birikiyor sorun açar mı bana

Google çok tehlikeli sanal kart ile çalışmak lazım. Bilgisayarınıza bulaşacak bir truva atı ile Google hesabınızda kredi kartı tanımlı ise Google Play'de bazı yerlere sizi üye yaparak kartınızdan tahsilat yapmaya çalışırlar. Ne yazık ki Google de direkt çekiyor güvenli değil.

Google çok tehlikeli sanal kart ile çalışmak lazım. Bilgisayarınıza bulaşacak bir truva atı ile Google hesabınızda kredi kartı tanımlı ise Google Play'de bazı yerlere sizi üye yaparak kartınızdan tahsilat yapmaya çalışırlar. Ne yazık ki Google de direkt çekiyor güvenli değil.
Tam olarak öyle hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı