Birisi Hadi kartımla Discord Nitro almaya çalışıyor

hcnuPcitirC

Centipat
Daha fazla  
Son 5 dakikada 2 tane mesaj geldi, biri dolar bazlı biri Türk lirası bazlı olarak Discord Nitro alınmaya çalışılıyor. Ne yapabilirim?

Doğrulama açık ama discorduma girip duruyor.

Sanırım olayı anladım. Biri discord hesabımdan kendine nitro atmaya çalışıyor.
Hocam benimde başıma RAT yediğimde böyle bir şey gelmişti başka bir cihazdan şifrelerinizi değiştirin RAT yediğiniz bilgisayardan değiştirirseniz yine girebilir hesabınıza.

Kaspersky, Malwarebytes, Windows. Hepsiyle taradım.

Mümkün ise epoata değişin bende de aynı durum oldu telefon üzerinden şifremi değiştim bilgisayara hiç dokunmadım imkanınız varsa internet bağlantınızı kesin telefondan hesabınızı düzenleyin. Kayıtlı mailin şifresini değiştirmeyi unutmayın.

Mümkün ise epoata değişin bende de aynı durum oldu telefon üzerinden şifremi değiştim bilgisayara hiç dokunmadım imkanınız varsa internet bağlantınızı kesin telefondan hesabınızı düzenleyin. Kayıtlı mailin şifresini değiştirmeyi unutmayın.

Şu ana kadar sadece e postama giriş yapmayı denedi. Discorduma giriş yaptı. Başka verilerimi çekmiş olabilir mİ?

Şu ana kadar sadece e postama giriş yapmayı denedi. Discorduma giriş yaptı. Başka verilerimi çekmiş olabilir mİ?

İki faktörlü aşama tokendede işe yarıyor mu?

İki faktörlü aşama tokendede işe yarıyor mu?
Googleda kayıtlı olan bütün verileriniz gitmiştir. Arkadaşın dediği gibi internet bağlantısını kesip telefondan bütün şifrelerinizi değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı