Birisi roleplay karakter hikayesi yazabilir mi?

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Karakterimin ismi Ediz King olacak ve illegal işlerle ilgilenecek veya normal bir vatandaşta olabilir yapmak zorunda değilsiniz ama eğer yaparsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardım etmeyin arkadaşlar :) kendi hikayesini kendi yazsın. Sonra sunucular, troll kaynıyor maalesef. +1
yani bir sunucu var tüm soruları doğru biliyorum hikayem de uzun ama hikaye kısa diye almıyolar neresi troll ?
Hikayeyi biz neden yazıyoruz ki? RP girecek sensin. Kendi oynayışına göre yazman lazım. Benim karakteristik tipimle seninki bir değil. İstediğin özellikleri yaz bari ona göre çizelim hikayeyi.
Hikaye yazın diye bir emir vermiyorum zaten yardım edebilcek birisi varsa etsin dedim.
Sınav sorularını verip çözer misiniz demekle aynı olmuş hocam. Yaparız yapmasına da sen ne anlayacaksın bu işten?
Sunucuya girmek istiyorum sadece sunucu sahipleri karakter hikayesine çok önem veriyor bende hangi hikayeleri yazarsam yazayım adamlar kabul etmiyor o yüzden yardım istedim sadece.
Ve yani yazdığım gibide tekrar söyliyim Karakter Araçları çok sevicek ve illegal olucak karakter ismi Ediz King.

yani bir sunucu var tüm soruları doğru biliyorum hikayem de uzun ama hikaye kısa diye almıyolar neresi troll ?

Hikaye yazın diye bir emir vermiyorum zaten yardım edebilcek birisi varsa etsin dedim.

Sunucuya girmek istiyorum sadece sunucu sahipleri karakter hikayesine çok önem veriyor bende hangi hikayeleri yazarsam yazayım adamlar kabul etmiyor o yüzden yardım istedim sadece.
Ve yani yazdığım gibide tekrar söyliyim Karakter Araçları çok sevicek ve illegal olucak karakter ismi Ediz King.
Hangi sunucu acaba ?

Geri
Yukarı