Birisi soğuk cüzdanıma para göndermiş

Herifler öyle bir sistem kurmuş ki benim adresimi bulup sahte para göndermişler ben de bunu BNB'ye çevirmek için swap sitelerini kullandım 187000TL değerinde BNB alacaktım ama komisyonu yükseltmeden çeviremiyordum ben de maksladım komisyon ücretini. Öyle çevirdi BNB hesabıma geldi ama sahte yani herhangi bir yere atamıyorum. Giden komisyon parası gitti. Belki ileri de o para açılır umarım çünkü yani tonlarca yenile atıyorum hala 48.6 BNB var gözüküyor.
Hocam MetaMask cüzdanınızda BSC ağı bulunuyormu?

Transfer etmeye çalıştığımda hata değil ağ onayı vermiyor Binance.
İşlem geçmişinde o işleme gelince confirmed yazısı oluyor mu?

d70d63155e8438e3e2a16b203176227e.png

Pending diyorsa işlem onay için bekliyor olabilir. Declined yazıyorsa iptal edilmiştir.
İlk denediğim saatlerdir pending yazıyor. İzin vermiyor Binance. Neyse sıkıntı değil ya sağlık olsun canım burda gerisi önemsiz. Artık Sadece Binance Pool kullanıp kimseyle paylaşmayacağım Trust Wallet adresini.

Cüzdanın konfigürasyonu​

Karşınızdakinin halen bir Ethereum cüzdanı olduğunu hemen fark edebilirsiniz. En iyi ihtimalle bu cüzdan, Binance Smart Chain (BSC) Dapp'leriyle çalışmayacaktır. En kötü ihtimalle ise aslında kullanmamanız gereken bir adrese gönderdiğiniz için fonlarınızı kaybedebilirsiniz.

Hocam ben ERC20 BNB'lerini BSC ile gönderdim kaybedebilirsiniz yazıyor ne demek bu? Onaylanırsa para kayıp mı oluyor?

İlk denediğim saatlerdir pending yazıyor. İzin vermiyor Binance. Neyse sıkıntı değil ya sağlık olsun canım burda gerisi önemsiz. Artık Sadece Binance Pool kullanıp kimseyle paylaşmayacağım Trust Wallet adresini.

Cüzdanın konfigürasyonu​

Karşınızdakinin halen bir Ethereum cüzdanı olduğunu hemen fark edebilirsiniz. En iyi ihtimalle bu cüzdan, Binance Smart Chain (BSC) Dapp'leriyle çalışmayacaktır. En kötü ihtimalle ise aslında kullanmamanız gereken bir adrese gönderdiğiniz için fonlarınızı kaybedebilirsiniz.

Hocam ben ERC20 BNB'lerini BSC ile gönderdim kaybedebilirsiniz yazıyor ne demek bu? Onaylanırsa para kayıp mı oluyor?
Hocam BSC ağını kurdunuzmu?

Geri
Yukarı