Birisi soğuk cüzdanıma para göndermiş

Aslında bana gelen parayı ben swapledim bir şekilde fakat parayı yanlış ağdan gönderdiğim için para kayboldu. Onay gelmiyor yani olur da parayı geri çekip tekrar düzgün adresten atarsam ABD yatırımcı vizesi almaya çalışırım. Sonra da stajyer olarak sizi alırım 😂 Pek imkanı yok ama belki parayı kurtarırım.
Hayırlısı hocam :D

Kalbim çıEki Görüntüle 1143983kıyor.
Anenmi uyandırdım bu para benim değil kabul edemem maalesef. Sahibine ulaşmayı deneyeceğim ben de internette baktım dolandırıcı benizyyorlar fakat niye ben çevirdim? Çok garip. Sahbini bulmaya çalışacağım.

Hahahaha kanka boş ver al parayı. Adamın suçu adresi kontrol etseymiş.

Hocam zengin oldunuz bizi unutmayın. Hocam sistemim:
3 GB RAM.
AMD Radeon 4300/4500 HD series ekran kartı.
AMD Athlon X2 245 işlemci.
Hocam kayıt olduğumdan beri düşük sistemli oyun önerisi konuları açıyorum. 7 yıldır aynı bilgisayarı kullanıyorum. Ailemin durumu o kadar kötü değil fakat iyi bir bilgisayar alayım desem en az 5000 TL. Bana bilgisayar alır mısınız? En azından bi' Valorant oynayabilsem bile yeter.

Aslında bana gelen parayı ben swapledim bir şekilde fakat parayı yanlış ağdan gönderdiğim için para kayboldu. Onay gelmiyor yani olur da parayı geri çekip tekrar düzgün adresten atarsam ABD yatırımcı vizesi almaya çalışırım. Sonra da stajyer olarak sizi alırım 😂 pek imkanı yok ama belki parayı kurtarırım.

Hayırlı olsun bu arada işlemcim Ryzen 3 1200 AF, RX 570'i besleyemiyor hep FPS düşmesi yaşıyorum. 😃

Konu paradan sistemlere ne ara dönmüş. Para gelmeyince saldı herkes.

Vallahi sorun yaşıyorum, Valorant, CS:GO, Rust, GTA 5 hemen hemen her oyunu oynuyorum mesela 60 FPS alıyorum diyelim bir anda donup 5-10 saniyeliğine 30 FPS oluyor.

Tahmin edeyim sistemde 1x8 GB RAM ve dandik bir SSD veya HDD var değil mi?

Geri
Yukarı