Birisine küfür ettim diye mahkemeye gider miyim?

Selam arkadaşlar, ben Discord'a birini argo kelimeli bir tane fotoğraf attım ve dedi ki seni mahkemede şikayet edeceğim para cezası alacaksın falan diyor. Sizce yer miyim?
Şahsen kimsenin bu tarz bir şeye dava açmak için bu kadar masrafa ve uğraşa gireceğini sanmıyorum. Kişiyi rahatsız eden bir şey ise özür dileyin ardından önünüze bakın, çok kafanıza takmanıza gerek yok.

Şöyle bir şey var artık adamakıllı küfür bile edemiyoruz zira istenilirse ve de şahıs bulmayı kafaya takarsa eğer ki kazanacağına aklıda keserse en kral avukatıda tutar mahkemede alacağın ceza bir yana bir de o tuttuğu avukatın bütün bedelide sana giydirirler.

Selam arkadaşlar, ben Discord'a birini argo kelimeli bir tane fotoğraf attım ve dedi ki seni mahkemede şikayet edeceğim para cezası alacaksın falan diyor. Sizce yer miyim?

TR'de kimseye küfürden bir şey olmaz tahminimce CS:GO Valorant oynarken kötü oynayan kişilere her türlü örf adet haysiyet ailevi sövsemde üstüne telefon numaramıda yazıyorum kimse böyle bişiyle uğraşmaz merak etme bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı