Birisisi bir kuruma numaramı vermiş

LinkAdam

Hectopat
Selam sorum başlıktaki gibi. Bir tane biri herhalde kendi numarasını verdi sanarak Yapı Kredi'ye benim numaramı vermiş. Sürekli bana Yapı Kredi'den sayın XXX... Diye mesaj geliyor. Başıma bir iş gelir mi icra gibi. :)

Selam sorum başlıktaki gibi. Bir tane biri herhalde kendi numarasını verdi sanarak Yapı Kredi'ye benim numaramı vermiş. Sürekli bana Yapı Kredi'den sayın XXX... Diye mesaj geliyor. Başıma bir iş gelir mi icra gibi. :)

Gidip belirtin ben hesap açtırmadım, benim hakkımda benden habersiz işlem yapılmış diye. İlgilenirler.

Bana da yıllardır Dicle EPSAŞ elektrik firmasından mesaj geliyor ve aranıyorum. Mesajların çoğu da gecikmiş fatura ve ödenmemiş borç yüzünden mühürlemeye geleceklerini söyleyen mesajlar. Bir gün merak edip online sorgulama sisteminden baktığımda bazı aylar 1800-2600tl arası fatura gelmişken bazı aylar 10tl'yi geçmiyordu çok ilginç.

Benzer durumu yaşadım yine aynı banka tarafından epey bir süre başkası adına tarafıma sms geldi

Ben çözümü şöyle buldum hesabın sahibi mail adresini teyit etmeye çalışırken bana sms geldi bende kişinin kendisine ulaştım. Bir mail attım sonrasında bankayı arayacağını söyledi bir daha mesaj vs. gelmedi.

Eğer böyle bir durum sizde de var ise müşteri hizmetleri hallediyor.

Geri
Yukarı