Birleştirilmiş disk eski haline veriler ile beraber nasıl getirilir?

Daha fazla  
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, büyük aptallık yaptım annemin fotoğraflarını koyduğu hard diski disk part ile clean yapıp birleştirdim... İçindeki fotoğrafları kurtarmanın yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Var tabi, üstüne bir şey yazmadıysanız bir sürü kurtarma yazılımı mevcut. Easeus çok güzel ancak paralı, aşağıya linkini bıraktığım yazılımı deneyebilirsiniz. Güvenliğini garanti etmem tabi ancak ben kullandım bir sıkıntı yaşamadım. PhotoRec

Var tabii, üstüne bir şey yazmadıysanız bir sürü kurtarma yazılımı mevcut. EaseUS çok güzel ancak paralı, aşağıya linkini bıraktığım yazılımı deneyebilirsiniz. Güvenliğini garanti etmem tabii ancak ben kullandım bir sıkıntı yaşamadım. PhotoRec

Hocam bu hard disk C ve D diye iki sürücü halindeydi annemin fotoğrafları D diskindeydi, disk part ile clean yapınca birleşti yine de bulur mu? Şu an malum yollardan dediğiniz EaseUS'u yükledim ve hard diski tarıyor, ta geçmişten kalma bayağı bir şey buldu 2014'ten kalma vs Umarım bulur. Şu an %35'te 2 saattir tarıyor annemin fotoğrafları daha çıkmadı sanırım ilerleyen zamanlarda çıkacak önce C sürücüsüdeki Windows dosyalarını yüklediğim oyunların dosyaları vs buldu çünkü. Birde, bir kez ram yetersiz diyerek kendini kapattı umarım bir daha yapmaz

Geri
Yukarı