Tabletin içindeki veriler nasıl silinir?

Yeni alan adam Gmail'i bilemez ve bu veriler gelmez ama eğer tabletin kendi belleğinde veri depolanmış ise resim gibi bu verilerin g mail ile ilgisi yok demeye çalışıyorum.
Eger Google Fotograflar varsa tablette, resimleri de geri yukler.
Arkadaş galiba bunu apple ile karıştırdı bu bir android tablet.
Hayir, siz Android'i bilmiyorsunuz galiba. Android cok gelismis bir isletim sistemidir.

Apple'da galiba iCloud diye bir şey vardı.

İ Cloud senin dahili bellekteki verini otomatik yedekleyen bir sistem sen tabletten silersen oradanda siliniyor.

Aynı Google fotoğraflarda bu mantıkla çalışıyor.
Ama her iki sistemdede veri cihazın dahili hafızasına yazılıyor yani özel işlem ile kurtarılabilir duruma geliyor.

Google fotoğraflar değil diyorum anlamıyorsunuz tabletin direk diskinin içine konulan resimler.
Tamam ben anladim seni. Sadece fabrika ayarlarina dondur yeter.
Yada tabletin offical yazilimini bir daha kur bastan.
İ Cloud senin dahili bellekteki verini otomatik yedekleyen bir sistem sen tabletten silersen oradanda siliniyor.

Aynı Google fotoğraflarda bu mantıkla çalışıyor.
Ama her iki sistemdede veri cihazın dahili hafızasına yazılıyor yani özel işlem ile kurtarılabilir duruma geliyor.
Disk kurtarma sirketlerine veriser ancak ulasirlar.

Bir suru veri kurtarma programi kullandim, dogru duzgun bir text dosyasi bile kurtarmadi. Root ve rootsuz.

Tamam ben anladim seni. Sadece fabrika ayarlarina dondur yeter.
ya da tabletin offical yazilimini bir daha kur bastan.

Disk kurtarma sirketlerine veriser ancak ulasirlar.

Bir suru veri kurtarma programi kullandim, dogru duzgun bir text dosyasi bile kurtarmadi. Root ve rootsuz.

Aynen şu anda çok uç noktadan bahsediyoruz.
Tabletlerde sistemsel olarak SSD ve USB flash bellek mantığında olduğu için veri kurtarmak imkansıza yakın.

Mekanik HDD gibi değiller yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı