Bisam: Açlık sınırı Şubatta 9 bin 234 TL'ye yükseldi

Şu an tok bile sayılmıyorum ne güzel. Teşekkürler RTE ve peşindeki at yandaşları.

Ben oy verebilsem gidip tüm vatandaşlar için bir parti oluştururum gider kendi partime oy veririm o zaman ülke nasıl güllük gülistanlık oluyor görürler RTE ymiş kılıçmış meral miş imam oğluymuş bunların hepsi hikaye.

Neyinize yetmyior 8k? 12 yılda yerli milli araba alabilirsiniz bu parayla. 30 yıl çalışıp güzel bir 2+1 eve dahip olabilirsiniz. Şükretmeyei öğrenin!
Lütfen doğru şükredelim. Tüm maaşı biriktirirseniz 10.5 senede alabiliyorsunuz TOGG. Ekonomi düşündüğünüzden iyi yani.

İroni yaptım anlaman için illaki sonuna (!) koymak mı lazım? Şımarık velet.

Sen benden yaşça büyük olabilirsin ama yaş önemli değil önemli olan beyin yaşı sen burada bana şımarık velet demişsin ama sen bu lafı ederek hem kendi ırkına hem de kendi milletine hem de kendini cahil yapmış oluyorsun bu ülke şimdikilere kaldıysa vay halimize.

Sen benden yaşça büyük olabilirsin ama yaş önemli değil önemli olan beyin yaşı sen burada bana şımarık velet demişsin ama sen bu lafı ederek hem kendi ırkına hem de kendi milletine hem de kendini cahil yapmış oluyorsun bu ülke şimdikilere kaldıysa vay halimize.

Sen bana "cahil herif" dersen bende sana öyle derim. Hem "
Ekonom iyi neden şikayet ediyorsunuz? Avrupa'da ortalama asgari ücret 1500 euro Türkiye'de 8500 TL biz daha iyi durumdayız." mesajım ironiydi ciddi değil.

Ali Babacan (2009) ekonomi bakanlığına geldiğinden sonra sürekli düştük. :( Şimdi bu tarz adamlar hala iktidar olma çabasında...

O 1500 euro bir insanın aylık 27bin Türk lirası bizim mi ekonomimiz iyi ben cahil olana cahil akıllı olana akkılı derim.

Geri
Yukarı