Biscolata ve Ozmo markaları Şölen'e aitmiş

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Evet şu İsrail-Filistin savaşı başladığından beri yabancı sanıp boykot ettiğim Biscolata ve Ozmo yerli bir marka olan Şölen'e aitmiş. Yani sözün özü boykot edeceğiniz ürünleri araştırın arkadaşlar, yoksa benim gibi kendinizi aptal hissedersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Veya 10-20 liralık ürünleri boykot etmek yerine Mercedes gibi milyonluk ürünleri boykot edebilirsiniz.

Veya 10-20 liralık ürünleri boykot etmek yerine Mercedes gibi milyonluk ürünleri boykot edebilirsiniz.

Ne alaka? Boykotu milyar dolarlık şirketleri batırmak için yapmıyoruz zaten, param olsa da Mercedes almazdım şu dönemde.

Yanlış marka seçmekten değil de sırf boykot kafasına girmek böyle hissettiriyordur muhtemelen. Koca koca şirketleri ufak tefek ürünleri almayarak batıracağını düşünmek enteresan kafa gerçekten ya😀

Batiramayacagimizin farkındayım, en azından bir katkım olmasın.

Evet şu İsrail-Filistin savaşı başladığından beri yabancı sanıp boykot ettiğim Biscolata ve Ozmo yerli bir marka olan Şölen'e aitmiş. Yani sözün özü boykot edeceğiniz ürünleri araştırın arkadaşlar, yoksa benim gibi kendinizi aptal hissedersiniz.

İsrail markası derken millet her markayı israilli yaptı. Arkadaş Amerikalı bir markanın ne suçu var? Hadi onu bunu geçtim israilli marka belki savaşı desteklemiyorsa? Katiller asker ve devlet yöneticileridir. Bu durumda halkı suçlayamayız.

Nedenmiş arkadaşım?
Niye olacak bazı bilinçsiz insanlar kasa kasa kola alıp yerlere döküyorlar sonra da şirketlerin kazancı artıyor. Bana göre boykot etmek saçma ama eğer illaki boykot edilecek ise ilk önce Mercedes, Apple veya Google gibi büyük markalardan uzak durulmalı.

Geri
Yukarı