Bisiklet için ekipman tavsiyesi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Havalar güzelleşmeye başladı, az uz yürütür hale getirdiğim Kron XC100 model bisikletim var. 27.5 lastik arıyorum. Onun haricinde ekipmana ihtiyacım var. Rahat bir sele aldım yakın zamanda ama aklımda bu bisiklet taytı daha da rahatlatır mı düşüncesi var. Sizin kullandığınız, şunu kesinlikle kullanman gerekir dediğiniz ekipmanları paylaşırsanız çok sevinirim hem tecrübe paylaşımı hem de yakın zamanda ekonomik olarak neler alınmalı konuşmuş oluruz.

Ben işe gidip geleceğim, biraz tenha yol; 3 km gidiş ve 3 km geliş var. Bir tane gövdeye bağlanan çantam var evde, hava basmaya pompam var. Çalıştığım yerde zaten kompresör var, orada hava basarım diye el pompası almadım. Eldiven şart sanırım ama böyle güzel kullanıcı yorumlu bir şey bulamadım. Sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Tayt kesinlikle alın hocam, deforme olmasını uzun vadede engelliyor. Gideceğiniz mesafe aşırı uzun değil ama matara da alabilirsiniz. Eldiven konusunda da üzerinde çıkıntılı olanlardan alın, düz kumaş almayın. Düz kumaşlar işim güvenlik noktasından çok estetik için öne çıkıyor. Telefon tutacağı da alabilirsiniz isteğe bağlı, ileride ister istemez bir zaman lazım olacaktır. Bunları bisikletçiden temin etmeyin, kaziklarlar :)

Lastik olarak CST den şaşmayın derim hem fren mesafesi hem tutuşuna bayılıyorum.
Onun dışında uygun yollu bir km saati alabilirsiniz.
Matara kafesi ve matara da alın.

Lastik olarak CST den şaşmayın derim hem fren mesafesi hem tutuşuna bayılıyorum.
Onun dışında uygun yollu bir km saati alabilirsiniz.
Matara kafesi ve matara da alın.
Kanka lastik olarak bunu buldum bu da CST üretimi ve fiyatı uygun Velomann
Bu kablo çok fazla oluyor hız saatlerinde çok kalabalık duruyor resmen ya.
Tayt kesinlikle alın hocam, deforme olmasını uzun vadede engelliyor. Gideceğiniz mesafe aşırı uzun değil ama matara da alabilirsiniz. Eldiven konusunda da üzerinde çıkıntılı olanlardan alın, düz kumaş almayın. Düz kumaşlar işim güvenlik noktasından çok estetik için öne çıkıyor. Telefon tutacağı da alabilirsiniz isteğe bağlı, ileride ister istemez bir zaman lazım olacaktır. Bunları bisikletçiden temin etmeyin, kaziklarlar :)
Hocam bir sürü tayt var karar veremedim olumsuz yorumlar çok fazla oluyor tavsiye ettiğiniz eldivende de öyle.

Kanka lastik olarak bunu buldum bu da CST üretimi ve fiyatı uygun Velomann
Bu kablo çok fazla oluyor hız saatlerinde çok kalabalık duruyor resmen ya.

Hocam bir sürü tayt var karar veremedim olumsuz yorumlar çok fazla oluyor tavsiye ettiğiniz eldivende de öyle.
Ben eldiveni Bim'den almıştım hocam, önerim cildinizin hassasiyetine göre açık ya da kapalı almanız. Sele konusunda da Decathlon üzerinden almıştım, memnundum satana kadar bisikleti kullanırken ama şimdi baktım stokta yok galiba.

Ben eldiveni Bim'den almıştım hocam, önerim cildinizin hassasiyetine göre açık ya da kapalı almanız. Sele konusunda da Decathlon üzerinden almıştım, memnundum satana kadar bisikleti kullanırken ama şimdi baktım stokta yok galiba.
Kapalı arıyorum da işte güvenmedim geneline, sele aldım bitane rahat memnunum ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı