Bisiklet için ışık seçimi nasıl olmalıdır?

haydar

Kilopat
Kredi kartı kullanmadığım için Local satıcılar aydınlatma ürünlerini pahalıya satıyor, eğer kart bulabilirsem ön ışık için 50 lira, arka ışık için 150 lira bütçem var.

Arka ışık için Knog R70 düşünüyorum.

Yazmış olduğum ikinci soru moderatör'ün düzenlemesi sonucu silinmiş olup tarafıma 1 puanlık ceza verilmiştir. Soruyu tekrardan yazma gereği duyuyorum, çünkü bunun cevabına göre alışveriş yapıcam,
Dağ Bisiklet bu siteden alışveriş yapan kişiler varmı? Güvenebilirmiyim acaba, Knog road r70'i bu siteden alıcam çünkü, iyi akşamlar. @BilgisayarKurdu @AeTh9sha

Ön aydınlatma olarak: Far Ön Siyah Jy-246-3W (3 Watt) Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu linkteki ürünü kullanıyorum. Aydınlatması fiyatına kıyasla mükemmel. 4 tane AAA pil ile çalışıyor ve tam performans yakmak istiyorsanız 1.5-2 saatlik sürüşlerle 2 gün yetiyor bu piller sonra aydınlatma gücü düşmeye başlıyor. Arka aydınlatmam ise vasat bir ürün olduğu için tavsiye etmeye gerek duymuyorum.

Ön aydınlatma olarak: Far Ön Siyah Jy-246-3W (3 Watt) Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu linkteki ürünü kullanıyorum. Aydınlatması fiyatına kıyasla mükemmel. 4 tane AAA pil ile çalışıyor ve tam performans yakmak istiyorsanız 1.5-2 saatlik sürüşlerle 2 gün yetiyor bu piller sonra aydınlatma gücü düşmeye başlıyor. Arka aydınlatmam ise vasat bir ürün olduğu için tavsiye etmeye gerek duymuyorum.
Önerin için sağol kardeşim, ön aydınlatma için, Moon Meteor 250 aldım, arka aydınlatma için Knog Road Blinder R70 aldım. Biraz pahalı bi alışveriş oldu benim için ama buna değdi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı