Bisiklet İçin Lastik tavsiyesi

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
1.Schwalbe Durano RaceGuard Folding Road Tyre

2.Power Endurance Folding Road Tyre

3.One V-Guard Folding Road Tyre

-(700x25C olacak. 4 Mevsim kullanılacak. Dengeli bir sistem olması önemli. (Yol Tuttuş kabiliyeti-Yuvarlanma direnci- Patlak Koruma)
- İçlerinde en uygunu, Durano modeli. Diğer ikisi vergiler dahil 500TL gibi bir fiyata geliyor. Durano Race Guard neredeysde yarısı fiyatına geliyor. Ama tıpki pc'deki monitör gibi uzun vadede kullanılmayı amaçlayan bir parça olduğundan, fiyat ve kalite dengesinde biraz zorlanıyorum.

Yol bisikletlerinde tutuş ve ağırlık önemli. Tutuş artıkça ağırlık ve patlama direnci azalıyor. Patlama direnci arttıkça ağırlık artıyor, tutuş azalıyor. Serbest sürüyorum, fazla da sürat yapmıyorum diyorsan Patlamaya karşı en sağlam hangisiyse onu al. Ağırlığın biraz artar ama en azından yolda kalmazsın...

Son düzenleme:
Yol bisikletlerinde tutuş ve ağırlık önemli. Tutuş artıkça ağırlık ve patlama direnci azalıyor. Patlama direnci arttıkça ağırlık artıyor, tutuş azalıyor. Serbest sürüyorum, fazla da sürat yapmıyorum diyorsan Patlamaya karşı en sağlam hangisiyse onu al. Ağırlığın biraz artar ama en azından yolda kalmazsın...
Serbest sürüş yapıyorum ama hızda da gözlenebilir bir kayıp olsun istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı